
TO
Kujawsko-Pomorskie, Białe Błota
Fotografią zainteresowałem się od niedawna. W maju dostane porządny sprzęt, a jak na razie stary easyshare c643. Dlatego właśnie chcę poznać waszą opinię, bo jak wiadomo 3/4 jakości zdjęcia zależy od umiejętności fotografa ;) A jeżeli nie mam predyspozycji aby dalej rozwijać się w tym kierunku to trudno. :)
- Na PLFOTO17 lat
- Zdjęć1
- Komentarzy1
- Skomentował0
- Głosów1
