Tomek.
TO

Tomek.

Kujawsko-Pomorskie, Białe Błota

Fotografią zainteresowałem się od niedawna. W maju dostane porządny sprzęt, a jak na razie stary easyshare c643. Dlatego właśnie chcę poznać waszą opinię, bo jak wiadomo 3/4 jakości zdjęcia zależy od umiejętności fotografa ;) A jeżeli nie mam predyspozycji aby dalej rozwijać się w tym kierunku to trudno. :)
  • Na PLFOTO17 lat
  • Zdjęć1
  • Komentarzy1
  • Skomentował0
  • Głosów1

najnowsze zdjęcia

Brudne rękawice