mrenias
MR

mrenias

Śląskie, Mikołów

Cześć wszystkim mam na imię Tomek, jestem bardzo początkującym człowieczkiem usiłującym robić ciekawe fotki. Jednak dopiero od niedawna postanowiłem bardziej się zagłębić w te tajniki fotografii. Niestety sprzętu nie mam za dobrego OLYMPUS C-770 ale mam nadzieje że już niedługo coś ciekawego kupię. To tyle na początek :)
  • Na PLFOTO18 lat
  • Zdjęć3
  • Komentarzy3
  • Skomentował0
  • Głosów4

najnowsze zdjęcia

Moja Żona
Pies Apis
Pies i Mysz