
Śląskie, Mikołów
Cześć wszystkim mam na imię Tomek, jestem bardzo początkującym człowieczkiem usiłującym robić ciekawe fotki. Jednak dopiero od niedawna postanowiłem bardziej się zagłębić w te tajniki fotografii.
Niestety sprzętu nie mam za dobrego OLYMPUS C-770 ale mam nadzieje że już niedługo coś ciekawego kupię. To tyle na początek :)
- Na PLFOTO18 lat
- Zdjęć3
- Komentarzy3
- Skomentował0
- Głosów4


