Mojim rzyciu uczę się coś nowego.lubię jeździć
na wyprawy gzie uczę się fotografować zdieńcia.
Moimi zainteresowaniami jest pisanie wierszy,religia,historia.
Na PLFOTO19 lat
Zdjęć3
Komentarzy1
Skomentował0
Głosów2
Komentarze odwiedzających profil KubaStefański
Kuba. Najwazniejsze, ze kochasz to, co robisz, wiec rob to dalej. Jesli zdjecia robisz - wrzuc je tutaj:) Dyplomy juz widzielismy, gratulujemy, a teraz ja poczekam chyba na Twoje zdjecia z wycieczek:) Trzymaj sie tam i do nieszuflady zajrzyj. Polecam:) powodzonka:)
"Mojim rzyciu uczę się coś nowego.lubię jeździć na wyprawy gzie uczę się fotografować zdieńcia. Moimi zainteresowaniami jest pisanie wierszy,religia,historia." ja ... słownik sobie kup ortograficzny ... albo używaj do pisania czegoś z autokorektą ... masakra a! i blagam - nie pisz wierszy :(
Kuba. Najwazniejsze, ze kochasz to, co robisz, wiec rob to dalej. Jesli zdjecia robisz - wrzuc je tutaj:) Dyplomy juz widzielismy, gratulujemy, a teraz ja poczekam chyba na Twoje zdjecia z wycieczek:) Trzymaj sie tam i do nieszuflady zajrzyj. Polecam:) powodzonka:)
Nie przejmuj się, powodzenia. :)
"Mojim rzyciu uczę się coś nowego.lubię jeździć na wyprawy gzie uczę się fotografować zdieńcia. Moimi zainteresowaniami jest pisanie wierszy,religia,historia." ja ... słownik sobie kup ortograficzny ... albo używaj do pisania czegoś z autokorektą ... masakra a! i blagam - nie pisz wierszy :(