Hej!
Rysuję od zawsze - fotografuję od niedawna! Moje fotografie zaliczam do eksperymentalnych, w których znaczenie ma tytułu dzieła, obraz i wyobraźnia . To ostatnie powinno kojarzyć się z własnymi doświadczeniami i przeżyciami z przeszłości /najlepiej swojej, aczkolwiek niekoniecznie/. Chciałabym , aby moje zdjęcia mogły "upiekszyć" Twoje "wnętrze":)