Hej!
Rysuję od zawsze - fotografuję od niedawna! Moje fotografie zaliczam do eksperymentalnych, w których znaczenie ma tytułu dzieła, obraz i wyobraźnia . To ostatnie powinno kojarzyć się z własnymi doświadczeniami i przeżyciami z przeszłości /najlepiej swojej, aczkolwiek niekoniecznie/. Chciałabym , aby moje zdjęcia mogły "upiekszyć" Twoje "wnętrze":)
Dodam, że moje zdjęcia nie są specjalnie kadrowane, przemyślane,... to po prostu chwila, która uchwyciła moją wizję rzeczywistości. Ja również rysuję i nigdy nie robię tego przez wiele godzin - moja twórczość to poryw, chwila, moment, ...:)
Ok, z góry dzięki za uwagi -są dla mnie bardzo cenne! Zdjęcie "biało-czarna woda" to jest jakby przkrój wody znajdującej się w przezroczystym naczyniu o nieregularnych kształtach. Miłego dnia i miłego wyobrażania sobie ... moje wody:) Pozostałe zdjęcia powinny być bardziej realistyczne.
Dodam, że moje zdjęcia nie są specjalnie kadrowane, przemyślane,... to po prostu chwila, która uchwyciła moją wizję rzeczywistości. Ja również rysuję i nigdy nie robię tego przez wiele godzin - moja twórczość to poryw, chwila, moment, ...:)
Ok, z góry dzięki za uwagi -są dla mnie bardzo cenne! Zdjęcie "biało-czarna woda" to jest jakby przkrój wody znajdującej się w przezroczystym naczyniu o nieregularnych kształtach. Miłego dnia i miłego wyobrażania sobie ... moje wody:) Pozostałe zdjęcia powinny być bardziej realistyczne.