AntP - (2020-09-28 18:03:18)
dudisan - /// (2020-09-28 12:49:51)
Starfucker - Nicole (2020-09-28 06:49:25)
nemo491 - Łódź (2020-09-28 06:47:23)

Kagemusha

Kagemusha

O sobie

bulb fiction

Zamieszka?y

woj. 0, KrK
 • zdj?cia: 277
 • komentarze: 1475
 • ocen: 60
 • ocena: 8.30
 

[2013-10-11 01:17:33]

"Kiedy na początku lat siedemdziesiątych utworzono kolonię szympansów w ZOO w holenderskim mieście Arnhem, przez pierwsze dwa lata składała się ona wyłącznie z kilku samic. Rolę przywódcy stada objęła dominująca samica MAMA, której asystowała jej najlepsza przyjaciółka GORILLA. MAMA pełniła swą rolę dokładnie w taki sam sposób, jak czynią to samce w innych grupach szympansów i była tak samo akceptowana przez innych mieszkańców kolonii. Kiedy jesienią 1973 roku do kolonii szympansic dołączono trzy SAMCE, nie tylko MAMA, ale i cała społeczność odmówiła ich zaakceptowania. SAMCE były bite i gryzione, przy czym organizatorami ataków na nie były oczywiście MAMA i jej przyjaciółka GORILLA. SAMCE musiały nocować w odrębnej sypialni, a dnie na wybiegu spędzały na najwyższym miejscu piramidy zbudowanej z wielkich bębnów, siedząc jeden na drugim i broniąc się przed napastującymi je SAMICAMI, krzycząc, defekując i wymiotując ze strachu."

[2013-09-04 14:48:08]

"Kiedy na łąkę, na której znajduje się stado owiec, wejdzie ktoś obcy, zwierzęta zareagują na tę potencjalnie groźną sytuację oddaniem moczu."

[2013-08-11 23:37:37]

"- Widzisz, to jest tak - odpowiedział Puchatek. - Kiedy się idzie po miód z balonikiem, to trzeba się starać, żeby pszczoły nie wiedziały po co się idzie. Więc jeśli ma się z sobą zielony balonik, pszczoły mogą pomyśleć, że jest się częścią drzewa, i wcale nie zauważyć tego, kto idzie. A jeżeli ma się niebieski balonik, mogą pomyśleć, że jest się tylko kawałkiem nieba, i też nie spostrzec tego, kto idzie. I chodzi o to, jaki balonik wybrać."

[2012-11-18 21:07:51]

"Kobieta, lat 32 siedziała na łóżku szpitalnym z wyciągniętą jedną kończyną górną. Prawdopodobnie siedziała w tej pozycji jakiś czas, choć u normalnej osoby doszłoby do szybkiego zmęczenia mięśni ramienia. Był gorący letni dzień i okna były otwarte. Gdy owad, który dostał się z zewnątrz, usiadł na jej twarzy, kobieta nawet się nie poruszyła. Siedziała wciąż w milczeniu i gdy przemówiono do niej, brak było jakiejkolwiek reakcji świadczącej o rozumieniu. Kobieta ta pozostawała w tym stanie przez kilka godzin, a potem nagle i niespodziewanie zeskoczyła z łóżka, podbiegła do okna i uderzyła ręką w szybę, raniąc się przy tym. Kilka tygodni później, gdy nastąpiła poprawa jej stanu, zapytana, czy przypomina sobie to zdarzenie, odpowiedziała, że pamięta wszystko dokładnie, również to, że w momencie zranienia się szkłem doznała raczej uczucia ekstazy zbliżonej do uniesienia religijnego niż do bólu."

[2012-11-18 20:57:29]

"Pewna kobieta zaczęła twierdzić, że jej sąsiadka wchodziła do jej mieszkania, używając podrobionego klucza. Jako dowód podawała zadrapania na meblach oraz fakt, ze różne przedmioty w jej mieszkaniu zmieniły miejsce. Podejrzenia te nie minęły nawet wtedy, kiedy zmieniła zamek w drzwiach, co spowodowało, że zaczęła twierdzić, że jej sąsiadka jest diabłem. Krytycznym momentem owej sytuacji było zajście do jej mieszkania sąsiadki i uderzenie jej w głowę patelnią."

[2012-11-18 20:47:13]

"Jeśli mężczyzna przebrany za kobietę wejdzie do damskiej toalety i zostanie rozpoznany, może zostać oskarżony o zakłócenie porządku publicznego. Korzystanie z toalet dla mężczyzn (!) może skończyć się dla niego rozmaicie, między innymi oskarżeniem o molestowanie seksualne. Wynika z tego dość jasno, że najlepszym wyjściem dla mężczyzny transwestyty jest skorzystanie z toalety przed opuszczeniem domu."

[2012-07-19 01:59:12]

"T. lat 15. Uczeń słaby. Koledzy bez przerwy mu dokuczali; ciągle walczył z rodzicami. Swoimi problemami denerwował się bardzo i bywały chwile, że wydawały mu się one nie do zniesienia. Pewnego dnia wrócił ze szkoły w stanie skrajnego przygnębienia i rzucił książki na ganku. Co wydarzyło się później, nie wiemy. Wiadomo tylko, że po roku czasu pewien młody żołnierz po dwunastu miesiącach służby został skierowany do szpitala wojskowego. Miał silne skurcze żołądka bez widocznej przyczyny fizycznej. Następnego ranka poczuł się lepiej. Zachowywał także spokój i jasność umysłu. Lecz o dziwo nie umiał za nic wyjaśnić skąd się wziął w szpitalu i co tutaj robi, ani nie umiał odpowiedzieć na pytanie kim są ci wszyscy ludzie wokół niego czy też w jakim mieście się znajduje. Był to T., zdrowy i przebudzony w szpitalu wojskowym. Jego ostatnim wspomnieniem było jak porzuca książki na ganku i sądził, że stało się to przed chwilą. Na żądanie ojca chłopca zwolniono go ze służby wojskowej jako niepełnoletniego."

[2012-07-19 01:32:53]

"T. S. lat 12. Rozwijał się prawidłowo, uczył się średnio. Na żadne poważne choroby nie cierpiał. Pierwszy atak utraty przytomności wystąpił w wieku lat 11. Od tego czasu ataki były bardzo częste, występowały kilka razy w miesiącu, a bywały okresy, że nawet kilka razy dziennie. Atak był zwykle poprzedzony aurą, tj. słodkawo-kwaśnym smakiem w ustach. Podczas ataku padał nieprzytomny na ziemię, wysuwał język, ale nie miał drgawek. Po ataku przez okres około godziny był w stanie przymroczonym. Na podstawie badania neurologicznego i zapisu EEG rozpoznano u niego padaczkę skroniową z objawami napadowymi, zwłaszcza w odprowadzeniach skroniowych. Po leczeniu ataki ustąpiły, ale chłopiec zaczął uciekać z domu i dokonywać kradzieży. Kradł głównie motorowery i wyjeżdżał na nich za miasto. Czasem przez kilka dni nie było go w domu. Nie potrafił podać motywacji swego postępowania, twierdził, że odczuwa przymus udania się przed siebie i że nie umie tego opanować. W klinice początkowo grzeczny, potem stał się agresywny. Badanie poziomu intelektualnego wykazało iloraz inteligencji w granicach normy."

[2012-07-19 01:28:27]

"Ania lat 12. Ojciec elektromonter, pracowity, ceniony w pracy, ale alkoholik. Kiedy jest pijany, awanturuje się, używa wulgarnych słów i zwykle wtedy zaczyna przepytywać dzieci rachunków (dzieci ogromnie boją się tego pytania). Matka, kierowniczka sklepu, jest nerwowa, przemęczona, często płacze. Dziewczynka do 3 roku życia rozwijała się prawidłowo, chodziła do przedszkola. Kiedyś w przedszkolu podczas ciszy zmoczyła się, za co bardzo ją skrzyczano. Od tej pory zaczęła bardzo bać się ciszy, aby się znowu nie zmoczyć. Kiedyś urządzano w przedszkolu przedstawienie, w którym A. bardzo chciała występować. Istotnie otrzymała rolę, którą jej jednak potem odebrano. Tak się tym przejęła, że wieczorem dostała wysokiej gorączki. Do szkoły poszła w normalnym czasie, była pilna, ale nigdy sama nie zgłaszała się do odpowiedzi. Bardzo cieszyła się zawsze z pochwał. (...)Nerwica lękowo-depresyjna, którą stwierdzono u dziecka na podstawie badań psychologicznych i psychiatrycznych, jest spowodowana całą sytuacją dziecka. Kłótnie na terenie domu, konflikt między miłością do ojca a lękiem przed nim, mierne zdolności (iloraz na pewno jest wyższy, ale dziecko było bardzo zahamowane przy odpowiedzi) stwarzają dziewczynce, w dodatku dość słabej fizycznie, sytuację trudną, która, trwając przez wiele lat, spowodowała nerwicę. W tym przypadku leczenie jest bardzo trudne, ponieważ wymaga zmiany atmosfery rodzinnej, a także szczególnego zajęcia się dzieckiem w szkole. U dzieci bardzo rzadko występuje nerwica depresyjna. W nielicznych przypadkach prowadzi ona do dziecięcych samobójstw."

[2012-07-19 01:21:11]

"Tadzik lat 9, uczeń klasy III. Dobrze rozwinięty, ruchliwy, Żywy. Obecnie zrobił się apatyczny, niechętnie chodzi do szkoły. Nauczycielka przezywa go wobec całej klasy durniem i mówi, Że powinien iść do szkoły specjalnej. Rozwój intelektualny w normie, tempo reakcji zwolnione, trudności w skupieniu uwagi."

[2012-07-17 01:06:26]

"Krystyna, uczennica klasy V, dziewczynka przeciętnie zdolna, nieco zaniedbana Przez rodziców, obciążana nadmiernie obowiązkami domowymi. Nieśmiała, małomówna. Powtarzała klasę III, teraz znalazła się w nowym zespole. Wychowawczyni protestowała przeciw przyjęciu Krystyny do swojej klasy. Stale podkreśla niższość dziewczynki, pozwala uczniom oceniać jej pracę i stawia jej słabe stopnie, mimo że Krystyna robi pewne postępy, uczy się dużo i pilnie. W tej sytuacji poziom pracy Krystyny obniżył się. Straciła ochotę do nauki i w ogóle do życia. Stała się apatyczna i płaczliwa. Charakterystycznym objawem samoobronnym było zapominanie przez nią nazwiska wychowawczyni i terminów lekcji matematyki, mimo że orientowała się dobrze w rozkładzie lekcji z innych przedmiotów. Pod wpływem postawy nauczycielki cała klasa odnosiła się również z niechęcią do nowej koleżanki, Krystyna była izolowana w zespole, lekceważona i wyśmiewana. Siedziała w ostatniej ławce, najczęściej sama. Każdym jej potknięciem się przy tablicy uczniowie cieszyli się złośliwie, przewidywali już z góry, że nic nie będzie umiała. Wskutek tej niekorzystnej sytuacji Krystyna powtarzała klasę V."

[2012-07-12 00:35:50]

"Kobieta w średnim wieku skarżyła się na obsesję związaną z kolorami. 'Największym problemem są kolory. Nie mogę patrzeć na kolor purpurowy, czerwony, pomarańczowy i różowy.' Kolory niebieski, zielony, brązowy, biały i szary pacjentka uważała za obojętne i posługiwała się nimi, aby zneutralizować płomienne barwy. 'Gdy zdarzyło mi się zobaczyć coś w ognistym kolorze, musiałam natychmiast popatrzeć na inny kolor, aby tamten wyłączyć. Musiałam patrzeć na drzewa albo kwiaty lub na ziemię, na coś brązowego lub białego, żeby zneutralizować czerwień'. Najgorzej zaś było w nocy. 'Jeśli taki kolor jak czerwień był ostatnim kolorem jaki zobaczyłam przed pójściem do łóżka, to nie mogłam spać przez całą noc'."

[2012-07-09 01:44:14]

"Pibloktoq. Jest to epizod dysocjacyjny z objawami silnego podniecenia, trwający do trzydziestu minut, po którym często następują ataki drgawek i śpiączka utrzymująca się do dwunastu godzin. Przez parę godzin lub kilka dni przed napadem człowiek może się izolować, lub wykazywać lekkie rozdrażnienie, a po ataku najczęściej zupełnie go nie pamięta. W czasie napadu może drzeć na sobie ubranie, niszczyć meble, wykrzykiwać obsceniczne wyrazy, zjadać odchody, uciekać z domu albo podejmować inne nieracjonalne lub niebezpieczne działania. Zaburzenia te obserwowane są przede wszystkim w społecznościach Eskimosów z trenów podbiegunowych, choć spotykane są różne nazwy regionalne."

[2012-06-29 21:52:18]

"Viktor, fetyszysta włosów, został oskarżony o dokonanie napaści w zatłoczonym autobusie celem obcięcia dziewczynie warkocza. Jego doświadczenie poprzedzające obcięcie warkocza (potwierdzone przez zeznanie złożone przed psychiatrą i przez znajomego, z którym oskarżony omawiał ten problem kilka dni wcześniej) charakteryzowało narastające napięcie, któremu towarzyszyło poczucie na granicy niepokoju i podniecenia erotycznego. Podejmował on wiele starań, by odpędzić od siebie te myśli i by nie znaleźć się w miejscu, w którym mógłby dokonać tego czynu, jednak w końcu pod wpływem impulsu wsiadł do autobusu z nożyczkami w kieszeni. U Viktora rozpoznano socjopatyczne zaburzenie osobowości, zboczenie seksualne i fetyszyzm."

[2012-06-16 00:40:01]

"Thomas, masochista, wraz z żoną odgrywał od czasu do czasu sadomasochistyczne rytuały, podczas których raz na półtora miesiąca był przez nią bity. Karała go w ten sposób za nie dość stanowcze i niewieście zachowania. Za dnia był on agresywnym, wpływowym członkiem zarządu wyższego szczebla, lecz w głębi duszy sam pragnął być kontrolowany. Czuł, że zasługuje na karę, a że nie wolno mu było pragnąć bycia uległym, nakłaniał żonę, by ta przywiązywała go do kraty w piwnicy i poddawała chłoście."

[2012-06-10 16:34:59]

''W XI wieku Leofric, lord Coventry, zgodził się obniżyć podatki, pod warunkiem, że jego żona lady Godiva przejedzie naga na koniu przez miasto. Będąc powierniczką biednych, Godiva przystała na to, a wszyscy mieszkańcy miasta z szacunku i wdzięczności dla niej pozamykali okiennice i spuścili wzrok. Jednak pewien krawiec o imieniu Tom podglądał swą nagą panią, za co został ukarany utratą wzroku i stał się legendarnym Tomem Podglądaczem, pierwszym voyeurystą."

[2012-05-29 21:54:45]

"Ośmioletni Jakob przewrócił się grając w piłkę na boisku. Doznał krwotoku mózgowego i zapadł w śpiączkę. Po przebyciu operacji mózgu, która udała się bez komplikacji, zaczęły go dręczyć liczby. Dotykał wszystkiego po siedem razy, przełykał siedem razy i siedem razy powtarzał każdą prośbę."

[2012-04-25 23:34:35]

"bo kiedy się jest Misiem o bardzo Małym Rozumku i myśli się o Rozmaitych Rzeczach, to okazuje się czasami, że rzeczy, które zdawały się proste, gdy miało się je w głowie, stają się całkiem inne, gdy wychodzą z głowy na świat i inni na nie patrzą".

[2012-04-24 20:45:05]

"-Do you see yonder cloud that's almost in shape of a camel? -By th'Mass, and 'tis like a camel indeed. -Methinks it is like a weasel. -It is backed like a weasel. -Or like a whale? -Very like a whale."

[2012-04-21 00:52:08]

"Nagle Kubuś Puchatek przystanął, wskazał przed siebie palcem i zawołał: - widzisz? - Co? - spytał Prosiaczek i aż podskoczył ze strachu. I zaraz potem, chcąc pokazać, że to wcale nie było ze strachu, podskoczył jeszcze raz czy dwa razy, udając, że to są takie ćwiczenia gimnastyczne. - Ślady! - szepnął Puchatek. - Trzecie zwierze przyłączyło się do tamtych dwóch! - dodał. - Puchatku - krzyknął Prosiaczek - czy myślisz, że to jest jeszcze jedna łasica?! - Nie - odparł Puchatek - bo to zwierzę zostawia zupełnie inne ślady. To są raczej dwie łasice i jeden lis albo dwa lisy i jedna łasica."

[2012-04-15 14:34:02]

"Dziewiętnastoletni student prawa zachorował kilka dni przed przyjęciem do kliniki. Zaczął się "dziwnie" zachowywać, mówił od rzeczy: twierdził na przykład, że pies jest szybowcem; jednego z kolegów uważał za swego "brata Józefa" mimo, że jest jedynakiem; mówił sam do siebie; sądził, że jest wojna i widział jadące czołgi. Nie sypiał w nocy, często zastygał w jednej pozycji. W klinice zachowywał się spokojnie, wykazywał nastawienie wyższościowe, chwilami zastygał jakby w ekstazie. Twierdził, że jest Jezusem Chrystusem i stanowczo domagał się, aby tak traktować. Początkowo mówił, że jego matka "znajduje się między aniołami" później był przekonany, że pielęgniarka jest Matką Boską, czyli jego matką. Jednego z portierów uważał za swojego ojca, św. Józefa, i w ten sposób zwracał się do niego, ile razy go ujrzał. Chwilami chory wypowiadał się w sposób zupełnie niezrozumiały, zdania nie miały ze sobą związku, niekiedy urywał zdanie w połowie i tylko uśmiechał się tajemniczo. Podczas leczenia wstrząsami elektrycznymi i largaktylem stan chorego uległ pewnej poprawie. Przestał twierdzić, że jest Jezusem, wyjaśnił, że "chyba to były zaburzenia umysłowe"; ponieważ od dzieciństwa jest sierotą, zawsze odczuwał brak ciepła rodzinnego "i dlatego może tak mówiłem"; "miałem zawsze ten kompleks, że jestem sierotą". Obecnie chory pochłonięty jest "zagadnieniami telepatii"; sądzi, że takie zjawiska istnieją. Jest przekonany, że potrafi na odległość "nadawać różnym ludziom swoje myśli"; kilkakrotnie "nadawał" różne myśli leczącym go lekarzom, a tekst czytanej książki - kierownikowi kliniki. Zapytywał: "czy panowie to odczuwali?", a kiedy otrzymał przeczącą odpowiedź, odnosił się do niej z niedowierzaniem. Obecnie nie ma poczucia przebytej czy też przebywanej choroby psychicznej; uważa, że był chory "tylko trochę na serce". Jak sam siebie określił, z usposobienia był raczej mało towarzyski, spokojny, opanowany, średnio religijny, wobec dziewcząt nieśmiały."

[2012-03-25 16:36:33]

'im by trzeba fars plugawych albo jasełek - inaczej zasną'

[2012-02-24 13:55:19]

Nie robię fotomontaży, co nie znaczy, że jestem z tego dumny.

[2011-08-03 10:57:42]

konserwacja systemu

[2011-01-03 01:46:46]

Za obrożę i smycz lub szelki i smycz dla psa.

[2011-01-03 01:45:49]

Witam, wymienię sukienkę wyjściową wraz z bolerkiem na dobry płyn do mycia okien i płyn do mycia paneli (pronto) Nie ma na nich żadnych zabrudzeń, plam, rozdarć.

[2011-01-03 01:44:41]

ODDAM SZAFE KOMUS NA OPAŁ ODDAM MEBLE ZA PTASIE MLECZKO DUZE SMAK TRUSKAWKA.cena około 10zł TE CO NA ZDJ,WSKŁAD SZAFA I DO TEGO PÓLKA GÓRNA ,ORAZ MAM JESZCZE POJEDYNCZE DRZWI DO SZAFY Z DEMONTARZU 2 TAKIEJ SAMEJ ICH JEST OKOŁO 4-5 SZT.+ STARY Z PIWNICY STOLIK.

[2011-01-03 01:42:34]

zdecydowanie wymienie zięcia i dołoże córke za miejsce w przedszkolu dla wnuka lat 5 na woli

[2011-01-03 01:41:56]

WCIEŁO KOTA!!!!W centrum Krakowa zaginął rudy kot. Pomimo nieustannych poszukiwań nie udało się go jeszcze odszukać. Prosimy o pomoc. Kot wabi się DOREK jest młody, wykastrowany. Posiadaczy jakichkolwiek infor...

[2011-01-03 01:39:32]

CHEMIE NA BUCIKI ZAMIENIE

[2011-01-02 00:06:40]

biegał w podgorzu w okolicach parku Serkowskiego za sukami.

[2011-01-02 00:05:46]

Zaginą. Jest czarny i ma długą sierść, Nie miał obroży. Wabi się Toffik

[2010-12-27 00:37:26]

Uwaga. W nocy z 4-5 listopada na Grochowie przy ulicy Siennickiej wypadł z balkonu czarno-biały kot. Ma na imię Sierściuch. Na kotka czeka kochająca rodzina. Znalazcę proszę o kontakt

[2010-12-27 00:36:25]

Przygarnąłem Kotkę. Kręciła się koło bloku nr 14 przy ulicy Budrysów (skrzyżowanie z Ostrobramską). Miauczała, przymilała się i za każdym razem kiedy zamykałem drzwi do klatki patrzyła swoimi smutnymi ślepiami :) Na początku znosiłem jej karmę i wodę. Pewnego dnia (13.11) zaczął padać deszcz i było strasznie zimno na dworze, potem pamiętam już tylko jak wchodziłem z Nią pod pachą do domu. Jest grzeczna, spokojna, wszystkie swoje potrzeby załatwia w kuwecie.Jestem w stanie wspomóc finansowo osobę, która ją zaadoptuje

[2010-12-27 00:35:55]

Pies początkowo jechał autobusem nr 111, poźniej wysiadł na ulicy Nowy Świat, podbiegając do każdego przechodnia w nadziei że to jego pan. Pies jest młody,ma ok.roku, nie miał na sobie obroży ani chipa. Jest bardzo przyjacielsko nastawiony do ludzi i zwierząt.Uwielbia przytulanie i głaskanie.Zna podstawowe komendy.Psiak pilnie szuka swojego właściciela albo nowego domu. Ludzie...tak sie nie porzuca psów, tak sie nikogo nie porzuca

[2010-12-20 01:51:35]

CHEMIE ZAMIENIE NA BUCIKI

[2010-12-17 02:30:31]

WYSOKA NAGRODA ZA ODNALEZIENIE KOTA Zaginął, mieszkający w Podkowie Leśnej kot Plamek. Plamuś jest dużym, całkowicie rudym i nieufnym KOTEM. Jest kastratem i jest uczulony na penicylinę. W dniu zaginięcia miał czerwoną obróżkę z dzwoneczkiem. Na początku listopada przebywał prawdopodobnie w okolicy ul. Koników Polnych, następnie w połowie listopada widziany był w stadninie „Wolta” w Żółwinie a potem na terenie zabudowań za stadniną.

[2010-12-17 02:27:58]

W DNIU 1 GRUDNIA NA UL. RADOSNEJ ZNALEZIONO RUDEGO KOTA. KOT JEST ZADBANY, OSWOJONY, BARDZO ZZIĘBNIĘTY.

[2010-12-16 02:59:39]

wypadł z balkonu rudy dorosły kot. Blok przy ulicy Na Błonie. Znalazcę proszę o kontakt:

[2010-12-16 02:59:11]

ZAMIENIE CHEMIE NA BUCIKI

[2010-12-16 02:57:42]

Mam do wymiany 2 podkładki pod myszkę. Za cokolwiek :) - np. czekoladę lub batoniki prince polo XXL :) Druga bardziej różowa.

[2010-12-16 02:43:31]

Uzyty cztery razy. - wykonany z nietoksycznego plastiku - nowoczesny i elegancki wygląd - lekki, poręczny i stabilny - posłanie i pojnik w zestawie - zamknięcie z zabezpieczeniem - ergonomiczna rączka - idealna wentylacja - zaaprobowany przez linie lotnicze

[2010-12-12 01:47:15]

ZAMIENIE BUCIKI NA CHEMIE

[2010-12-09 02:58:50]

LEKTURY WSZECH CZASÓW – nowe 1. Moralność Pani Dulskiej - Gabriela Zapolska 2. Zbrodnia i kara - Fiodor Dostojewski wymienie obie na 8 zwykłych znaczków pocztowych

[2010-12-09 02:57:09]

wymienie 4 piwa na taboret drewniany w dobrym stanie

[2010-12-09 02:56:16]

PRZYJMĘ ZŁOM WSZELKIEGO RODZAJU!!! PRALKI!!! KUCHNIE!!! SPRZĘT RTV I AGD!!! STARE WANNY!!! STARE RURY!!! APARATY CYFROWE!!! Z WYJĄTKIEM LODÓWEK!!!

[2010-12-08 02:57:29]

Odkurzacz oddam osobom dla których sama funkcja odkurzania to za mało.

[2010-12-07 01:40:21]

wymienie odciągacz pokarmu zaproponuj sam

[2010-12-07 01:39:06]

sprzedam lub zamienie nokie n95 8gb tel jest bez papierow ale nie kradziony w dobrym stanie

[2010-12-06 01:06:47]

Zamienię wózek spacerówkę starszego typu, z przekładaną rączką na chusteczki do pupy 4szt.

[2010-12-05 02:48:24]

Zamienię rolki Razors G 4.1 rozmiar 44 w dobrym stanie za kota. Szczególnie interesuje mnie kot czarny, ale rozważę również inne propozycje.

[2010-12-03 01:57:19]

SZTUCZNE KWIATKI przyjm. lub wymien.prosze o propozycje moga tez byc ładne kwiatuszki zywe;)

[2010-12-01 02:35:43]

Przyjmę wersalkę, która nadawałaby się również do spania.

[2010-11-27 02:07:11]

wymienię stare, niedziałające gniazdka, listwy rozdzielające a takze wszelkie niepotrzebne, zepsute nieduże urządzenia eletryczne, na czekoladke:)

[2010-11-24 01:54:15]

Wymienię moją współlokatorkę Asię (lat 20) za mini piekarnik

[2010-11-24 01:53:49]

Witam Mam nowe spodnie ciążowe regulowane w pasie przy pomocy gumki i guziczka

[2010-11-23 02:05:24]

wymienie sie dywanikiem na sciane z Matka Boska wymiary 90cm na 120cm.zadbany.wymienie na 2 kaszki bobovity mleczno ryzowej malinowa,bananowa lub morelowa i 2 soki kubusia litrowe.odbior osobisty

[2010-11-23 02:04:41]

Oddam 11 kaset video: I Kto To Mówi 3 Gruby i Chudszy 2 Scooby-Doo (bajka) Półtora Gliniarza Uderzenie Lwa Szczelina Łowca Trzeciego Wymiaru Rycerz Złych Mocy Kapsuła Ratunkowa Kogel-Mogel 2 Czy to ty Czy to Ja Za 6l Mleka ;)

[2010-11-23 02:01:59]

Zamienię Depilator filips bauty satinel na prostownice do włosów

[2010-11-23 02:01:39]

Moje śmieci szukają wiaderka :))) Szukam wiaderka plastikowego lub kosza na śmieci.

[2010-11-23 02:01:01]

itam, bardzo pilnie potrzebuję mopa do podłogi - najchętniej z wiaderkiem - jeśli masz coś na zbyciu, chętnie wezmę. Oczywiście może być jak najbardziej używany byle czysty i nie całkiem zdezelowany ;) Nie wiem czy mógłbym coś ofiarować w zamian, ale szukam czegoś za free

[2010-11-23 01:59:37]

3 wiklnowe koszyczki wyminie za duza mleczma milke 250gram wieksz roszke od a4

[2010-11-23 01:57:54]

zestaw seksi obcislych ciuszkow wywmienie na ptasie mleczko rozmiar s

[2010-11-21 22:56:33]

Kupię ucho holownicze do skody felicji.

[2010-11-20 16:51:50]

w zamian chcę tylko tabliczkę czekolady milka biała i pepsi litrową ;) zapraszam

[2010-11-20 02:11:03]

Zamienie ciągnik siodłowy na naczepe w granicach 15 000 zł .

[2010-11-20 02:10:06]

.. WODĘ TOALETOWA FEMME ZA .. RIMMEL LASTING FINISH, LUB ODZYWKĘ ELSEVE, JAKIES FAJNE CIUSZKI ROZM. 34, LUB TWAROGI PÓŁTŁUSTE

[2010-11-20 02:09:20]

WYMIENIE RZECZY NA NIEMOWLAKA

[2010-11-20 02:03:50]

oddam literatury na świecie za szare mydło w płynie Biały Jeleń

[2010-11-20 02:02:36]

Za obrożę i smycz lub szelki i smycz dla psa.

[2010-11-20 02:01:18]

Oddam w zamian za nowy peeling czekoladowy do ciała DAX Cosmetic. Książki są w dobrym stanie, możliwość odbioru osobistego. Shakespeare 1. Makbet 2. Romeo i Julia (uszkodzona druga strona) 3. Hamlet Wydawnictwo Kama -Warszawa 1993 Serdecznie polecam

[2010-11-20 01:37:14]

Jest taki film o Kobiecie, która postanowiła wyjechać do Ameryki, bo olśniły ją stare blusowe kawałki. To jest dopiero magia.

[2010-11-02 02:13:07]

Plfoto coraz bardziej przypomina mi aukcje. Martwi mnie to i smuci. Mozna by napisać, że licytacja o najwyższe oceny odebrała ludziom imponderabilia. Żeby nie być gołosłownym ja od dzis nie licytuje. Co mnie jeszcze przeraża to niesamowicie wielka ilosc znawców na tym portalu. Nie dość że wiedzą co jest dobre a co złe; wspaniałe wypowiedzi, krytyka obfitująca w bogate fachowe formuły i dyskusje sięgające czasem najwyższych szczytów dialektyki, to u nich na porządku dziennym. A tym czasem prawda jest taka że wszyscy jedziemy na tym samym wózku i nie wiemy tak naprawde nic. Pokory. Pokory troche. Az śmiesznie czasem przed tymi mądralami wstawić słabsze zdjęcie i tylko patrzeć jak ich mądrość wychodzi z rękawa. Problem może leży w tym, że tak wielu mamy znawców, a tak niewielu rzemieślników, artystów jeszcze mniej. Pozwólcie ludziom fotografować jak chcą. Pouczając, tylko ich frustrujecie. Kto jest dobry, ten sam znajdzie droge. A kto nie, to choćbyście cały dzień referaty mu pisali, i tak nic nie wskóracie.

[2010-08-29 02:32:35]

Do fotografii podchodze bardziej emocjonalnie, niż technicznie. W Waszych pracach szukam Waszego świata, życia, Waszej historii, Was. Takie zdjecia zdarzają się, ale nie często, a jak już to przechodzą cicho i bez. To taka mała właśnie cząstka intymności w fotografii za którą ją kocham. Poza tym niewiele wiem.

[2010-08-21 00:27:12]

,,Słuchaj to jękną świat, jak chory pies u pana stóp''

[2010-08-06 19:48:47]

Chcialbym robic zdjecia kolorowe, wesołe, optymistyczne, ale wychodzą mi szare, ponure i smutne. Nie lubie zdjęc swoich. I zgadzam sie z każdą negatywną opinią.

Katalog główny (277)

Kagemusha "" (2015-06-24 23:28:18) komentarzy: 5, ostatni: Warto.
Kagemusha "" (2014-04-21 22:47:18) komentarzy: 4, ostatni: +/
Kagemusha "" (2014-03-05 01:11:15) komentarzy: 5, ostatni: (ze zdziwieniem patrzę że nie pozostał tu po mnie żaden ślad... a byłem tu nie raz) . ś w i e t n e
Kagemusha "" (2014-03-05 01:10:16) komentarzy: 8, ostatni: nieźle... może mniej góry... :)
Kagemusha "" (2013-10-11 01:02:46) komentarzy: 2, ostatni: ++/
Kagemusha "" (2013-10-04 23:39:51) komentarzy: 2, ostatni: +
Kagemusha "" (2013-09-26 12:47:22) komentarzy: 2, ostatni: +/
Kagemusha "" (2013-09-26 12:46:36) komentarzy: 1, ostatni: ++/
Kagemusha "" (2013-09-16 22:49:32) komentarzy: 7, ostatni: a ja myślałam,ze chociaż uśmiech zostawiłam tu ...lubię ,jak Gelaa stawia literki do poczytania i...lubię Twoje foty ... znów gdzieś Cię nosi ...
Kagemusha "" (2013-09-16 22:47:44) komentarzy: 1, ostatni: plażowy street :))
Kagemusha "" (2013-09-12 21:21:55) komentarzy: 4, ostatni: Natomiast ja zapadam się w ten obraz, i dlatego poproszę o odbitkę albo o plik e-majlem.
Kagemusha "" (2013-09-12 21:21:20) komentarzy: 4, ostatni: nierealne sa te Twoje obrazy realnego nadmorza.............!
Kagemusha "" (2013-09-09 22:34:28) komentarzy: 4, ostatni: z tymi meblami to tylko mlodsze osobniki, przynajmniej u nas ;)
Kagemusha "" (2013-09-09 22:33:34) komentarzy: 1, ostatni: Zgłaszam się do odpowiedzi proszę pana.
Kagemusha "" (2013-09-04 01:13:06) komentarzy: 8, ostatni: przecinków brak lub ich nadmiar to moja zmora ... ale samo "cienie przywodzi mi na myśl..." schowam sobie na później ...może jakieś wierszydło popełnię : ) ... a to do Neczka odwrotnie proporcjonalny ( :
Kagemusha "" (2013-09-04 01:11:40) komentarzy: 8, ostatni: dobre skojarzenie
Kagemusha "" (2013-08-12 23:31:26) komentarzy: 1, ostatni: (:
Kagemusha "" (2013-08-11 22:39:08) komentarzy: 1, ostatni: Świetlani Ludzie obrazkowani przez Człowieka w cieniu. / Siebie przebywającego wśród cieni nazywam cieniasem ;)
Kagemusha "" (2013-08-11 22:37:43) komentarzy: 5, ostatni: w życiu jest
Kagemusha "" (2012-12-15 01:52:50) komentarzy: 3, ostatni: ...tia.....:)
Kagemusha "" (2012-12-11 22:58:20) komentarzy: 6, ostatni: +++/
Kagemusha "" (2012-12-08 23:42:12) komentarzy: 3, ostatni: Aż skruszyła mur.
Kagemusha "" (2012-12-02 22:34:47) komentarzy: 16, ostatni: O tak.
Kagemusha "" (2012-11-26 22:06:16) komentarzy: 2, ostatni: Kevin Costner
Kagemusha "" (2012-11-26 22:02:43) komentarzy: 0, ostatni:
Kagemusha "" (2012-11-26 21:58:36) komentarzy: 3, ostatni: proste. choć, ............. . za dobrze patrzysz... Wesołych i Dobrych i Pięknych:)
Kagemusha "" (2012-11-19 21:18:27) komentarzy: 4, ostatni: dobrze,że nie umiem się tak składać ... może nie trafię w kartonie tam ,gdzie nie trzeba ... : )
Kagemusha "" (2012-11-19 21:12:47) komentarzy: 2, ostatni: (: ... też umiem się tak uśmiechać ... i lubię od dawna ten zepsuty parasol ...
Kagemusha "" (2012-11-19 21:11:54) komentarzy: 2, ostatni: miodzio
Kagemusha "" (2012-11-09 22:33:15) komentarzy: 29, ostatni: fajowe!
Kagemusha "" (2012-11-09 22:31:50) komentarzy: 5, ostatni: bezkompromisowo kadrujesz, kontrasty zdecydowane - bardzo mi pasuje
Kagemusha "" (2012-11-09 22:30:28) komentarzy: 6, ostatni: Mi to pasuje, nie powiem smaczne,bo już to ktoś przede mną powiedział. Dobre bardzo!
Kagemusha "" (2012-10-31 00:33:40) komentarzy: 4, ostatni: niezłe!
Kagemusha "" (2012-10-31 00:32:05) komentarzy: 4, ostatni: kozaki to mają klawe życie : )
Kagemusha "" (2012-10-31 00:31:09) komentarzy: 3, ostatni: lubię te Twoje fotografie :)
Kagemusha "" (2012-10-19 02:33:00) komentarzy: 1, ostatni: to.
Kagemusha "" (2012-10-19 02:31:56) komentarzy: 2, ostatni: jn
Kagemusha "" (2012-10-19 02:30:52) komentarzy: 1, ostatni: db jest
Kagemusha "" (2012-10-05 01:08:05) komentarzy: 4, ostatni: oszczędnie dobre
Kagemusha "" (2012-10-05 01:07:09) komentarzy: 6, ostatni: db./
Kagemusha "" (2012-09-11 01:52:05) komentarzy: 4, ostatni: a mnie to bardziej grzyba przypomina, to w wózku :)
Kagemusha "" (2012-09-10 01:27:07) komentarzy: 1, ostatni: (:
Kagemusha "" (2012-09-10 01:25:49) komentarzy: 2, ostatni: Sprytnie pokazane.
Kagemusha "" (2012-09-10 01:24:58) komentarzy: 5, ostatni: 1 września. Dzieci wesoło wybiegły ze szkoły :]
Kagemusha "" (2012-07-21 02:37:42) komentarzy: 7, ostatni: ...małość człowieka i niezaprzeczalna potęga natury...jakże piękne i trudne współegzystowanie...
Kagemusha "" (2012-07-17 01:21:34) komentarzy: 11, ostatni: Podoba się i tyle...
Kagemusha "" (2012-07-17 01:20:23) komentarzy: 4, ostatni: Git
Kagemusha "" (2012-07-17 01:19:07) komentarzy: 0, ostatni:
Kagemusha "" (2012-07-12 01:09:03) komentarzy: 14, ostatni: +:)
Kagemusha "" (2012-07-08 01:45:32) komentarzy: 5, ostatni: dobrze jest
Kagemusha "" (2012-07-08 01:44:32) komentarzy: 6, ostatni: w paszczy...szalony czlowiek : ) ... juz lubie!
Kagemusha "" (2012-07-08 01:43:28) komentarzy: 1, ostatni: z n a k o m i t e (masz niezwykłe oko do kadrowania)
Kagemusha "" (2012-07-05 00:50:03) komentarzy: 4, ostatni: Sława[ 2012-07-05 00:52:13 ]......a ja niczyja ;))
Kagemusha "" (2012-07-01 01:26:50) komentarzy: 5, ostatni: Taka laska, a on olał :))
Kagemusha "" (2012-07-01 01:25:29) komentarzy: 7, ostatni: basskot ładnie napisane :) zdjęcie bardzo dobre
Kagemusha "" (2012-07-01 01:24:01) komentarzy: 2, ostatni: hmmm... piękne. czyżby.... "Ryczypisk".......?? : )
Kagemusha "" (2012-06-27 00:40:02) komentarzy: 5, ostatni: (...).... pozdrawiam Boku:)
Kagemusha "" (2012-06-23 02:08:41) komentarzy: 12, ostatni: dobre to
Kagemusha "" (2012-06-23 02:06:30) komentarzy: 1, ostatni: atmosfera Euro 2012 mu się udzieliła?:) Ostrość mi "ściąga oko" z pary na murek
Kagemusha "" (2012-06-23 02:04:54) komentarzy: 9, ostatni: ....... gdy cienie kładą się nisko,widzę obraz ten w myślach ...dziwne,ale bardzo to lubię !
Kagemusha "" (2012-06-18 00:54:52) komentarzy: 10, ostatni: fajne...
Kagemusha "" (2012-06-15 01:18:56) komentarzy: 0, ostatni:
Kagemusha "" (2012-06-15 01:17:05) komentarzy: 1, ostatni: Więc sam się nie szwendasz
Kagemusha "" (2012-06-15 01:15:27) komentarzy: 5, ostatni: 10...dałbym.../
Kagemusha "" (2012-06-10 01:04:14) komentarzy: 8, ostatni: Wybitne
Kagemusha "" (2012-06-08 01:46:10) komentarzy: 12, ostatni: Twój wczorajszy horyzont.
Kagemusha "" (2012-06-06 01:22:19) komentarzy: 7, ostatni: pięknie
Kagemusha "" (2012-06-04 01:20:10) komentarzy: 13, ostatni: Extra
Kagemusha "" (2012-06-03 00:59:11) komentarzy: 2, ostatni: apokaliptyczne takie. db!
Kagemusha "" (2012-06-02 00:55:07) komentarzy: 1, ostatni: +/
Kagemusha "" (2012-05-29 00:34:41) komentarzy: 1, ostatni: +++/
Kagemusha "" (2012-05-26 01:06:14) komentarzy: 18, ostatni: więcej góry i ok./
Kagemusha "" (2012-05-26 00:59:42) komentarzy: 13, ostatni: +++
Kagemusha "" (2012-05-26 00:29:43) komentarzy: 5, ostatni: +++
Kagemusha "" (2012-05-23 01:20:12) komentarzy: 5, ostatni: na pudełko zapałek .....
Kagemusha "" (2012-05-19 01:36:31) komentarzy: 11, ostatni: ///i nikt nie wpadł na to by to promować jakoś delikatnie....... takie patrzenie....... /e
Kagemusha "" (2012-05-13 01:48:46) komentarzy: 19, ostatni: gratuluję polecanego autora, ciekawe kadry masz:)
Kagemusha "" (2012-05-11 01:43:09) komentarzy: 4, ostatni: grunt to umieć zauważyć.../++/
Kagemusha "" (2012-05-07 02:55:17) komentarzy: 2, ostatni: ++/
Kagemusha "" (2012-05-04 01:51:27) komentarzy: 4, ostatni: !!! ... cudo
Kagemusha "" (2012-04-28 00:44:38) komentarzy: 9, ostatni: za każdym razem myśli takie same...!
Kagemusha "" (2012-04-22 01:57:12) komentarzy: 6, ostatni: odważnie, niebanalnie, jestem ZA
Kagemusha "" (2012-04-17 00:54:07) komentarzy: 4, ostatni: mmrrrr.....ał ;)
Kagemusha "" (2012-04-12 01:37:05) komentarzy: 2, ostatni: ++/
Kagemusha "" (2012-04-06 02:15:24) komentarzy: 3, ostatni: Surfing.
Kagemusha "" (2012-04-01 01:52:41) komentarzy: 2, ostatni: +/
Kagemusha "" (2012-03-25 00:57:31) komentarzy: 2, ostatni: kawaler w podróży..
Kagemusha "" (2012-03-19 01:47:06) komentarzy: 5, ostatni: !!!
Kagemusha "" (2012-03-13 02:15:08) komentarzy: 8, ostatni: :)
Kagemusha "" (2012-03-06 02:41:20) komentarzy: 13, ostatni: to jest zdjęcie o oddychaniu:)
Kagemusha "" (2012-03-02 00:59:31) komentarzy: 23, ostatni: :)
Kagemusha "" (2012-02-24 01:12:08) komentarzy: 24, ostatni: Zaje!!! Poezja :-) !!
Kagemusha "" (2012-02-12 01:03:24) komentarzy: 3, ostatni: Moje tak
Kagemusha "" (2012-02-07 04:03:18) komentarzy: 9, ostatni: BDB
Kagemusha "" (2012-02-02 02:47:19) komentarzy: 19, ostatni: Stwarzasz niecodzienny nastrój. Szkoda, że formaty nieduże...
Kagemusha "" (2012-01-28 16:45:02) komentarzy: 6, ostatni: poLUBIu z razu od razu : )
Kagemusha "" (2012-01-24 11:29:34) komentarzy: 9, ostatni: Litości... ty nad pozimy... : )))
Kagemusha "" (2012-01-15 13:19:00) komentarzy: 14, ostatni: ok
Kagemusha "" (2012-01-11 17:51:17) komentarzy: 6, ostatni: czysto i ładnie..../
Kagemusha "" (2012-01-08 12:39:38) komentarzy: 3, ostatni: No nie powiem, że jest kiepskie ;) Takie niedopowiedziane ;)
Kagemusha "" (2012-01-06 23:44:47) komentarzy: 29, ostatni: witch2404 - dzieks za dołączenie sie do tej nicości :) 'Found the last piece of the puzzle and now sees the whole picture'. Hej!
Kagemusha "" (2011-12-30 00:46:24) komentarzy: 10, ostatni: Ej, to jest kapitalne
Kagemusha "" (2011-12-26 22:06:33) komentarzy: 11, ostatni: Świetne!
Kagemusha "" (2011-12-21 19:16:10) komentarzy: 3, ostatni: mówi
Kagemusha "" (2011-12-18 11:45:52) komentarzy: 4, ostatni: za a nawet przeciw :)
Kagemusha "" (2011-12-15 18:28:06) komentarzy: 4, ostatni: +/
Kagemusha "" (2011-12-13 22:52:41) komentarzy: 5, ostatni: Kru...Red..Mat..Dzieki za wizyje no i Marzen za te 'asetyczną' wizyje w szczególnowatości; Pozdro
Kagemusha "" (2011-12-08 16:08:05) komentarzy: 12, ostatni: łał albo nawet łoł..
Kagemusha "" (2011-12-03 20:22:35) komentarzy: 2, ostatni: motyw fajny - a jakby tak mniej piasku dołem?
Kagemusha "" (2011-11-30 21:40:20) komentarzy: 5, ostatni: ehhh....... taka bezpretensjonalna doskonale poukładana prostota... tak.
Kagemusha "" (2011-11-20 16:00:23) komentarzy: 9, ostatni: dobra fotografia z z przekazem, może dziś samotny Pan wspomina lepsze czasy:), pozdrawiam:)
Kagemusha "" (2011-11-17 00:15:24) komentarzy: 7, ostatni: Dobre!
Kagemusha "" (2011-11-12 23:00:35) komentarzy: 7, ostatni: (:
Kagemusha "" (2011-11-09 00:08:07) komentarzy: 9, ostatni: +++
Kagemusha "" (2011-11-05 22:26:36) komentarzy: 6, ostatni: +++
Kagemusha "" (2011-11-03 21:21:45) komentarzy: 13, ostatni: !!! (nadrabiam )
Kagemusha "" (2011-10-31 23:48:44) komentarzy: 3, ostatni: +/
Kagemusha "" (2011-10-28 23:21:16) komentarzy: 8, ostatni: dobre
Kagemusha "" (2011-10-25 01:45:53) komentarzy: 8, ostatni: ( brat ).... to jedno z tych,ktore nadal sa w mojej pamieci... !
Kagemusha "" (2011-10-22 23:47:21) komentarzy: 8, ostatni: (( (: nieśmałbym minusów...
Kagemusha "" (2011-10-20 00:57:06) komentarzy: 3, ostatni: +
Kagemusha "" (2011-10-15 23:52:38) komentarzy: 6, ostatni: bardzo :)
Kagemusha "" (2011-10-10 23:40:31) komentarzy: 12, ostatni: każdy ma swój prywatny świat, podoba się.... bdb
Kagemusha "" (2011-10-05 11:11:22) komentarzy: 3, ostatni: pozwalam sobie na odkurzenie w pamieci i tego obrazu...z perspektywy czasu jeszcze bardziej smakuje
Kagemusha "" (2011-10-03 00:51:09) komentarzy: 13, ostatni: Powaliłaś mi Gelaa Ryczypiska :)
Kagemusha "" (2011-09-27 00:32:53) komentarzy: 6, ostatni: ciekawe
Kagemusha "" (2011-09-25 00:08:38) komentarzy: 7, ostatni: ...:) nie strzelać.....
Kagemusha "" (2011-09-24 13:00:04) komentarzy: 1, ostatni: na plaży wszystko się może zdarzyć.../+/
Kagemusha "" (2011-09-21 00:43:02) komentarzy: 14, ostatni: super kadr
Kagemusha "" (2011-09-18 22:38:44) komentarzy: 2, ostatni: spoko, jakos to przezyje Kacper, pozdro.
Kagemusha "" (2011-09-17 23:23:50) komentarzy: 6, ostatni: Mnie tez sie za bardzo nie podoba Gelaa :)
Kagemusha "" (2011-09-16 23:27:44) komentarzy: 5, ostatni: Oo, nie spodziewalem sie ze ktoś polubi :) Brzydalu, kraina w ktorej zboża nie sieją i sennego siana sie nie zwozi.
Kagemusha "" (2011-09-09 11:02:21) komentarzy: 6, ostatni: takie... hmm.... trochę sutenerskie;)
Kagemusha "" (2011-09-06 09:28:12) komentarzy: 12, ostatni: ja też kiedyś chciałam zdobyć świat....podoba mi się :)
Kagemusha "" (2011-08-31 13:04:59) komentarzy: 5, ostatni: Lubie takie..:)
Kagemusha "" (2011-08-22 18:50:47) komentarzy: 8, ostatni: piasku Ci u nas dostatek ale dobrych zdjęć niestety ....
Kagemusha "" (2011-08-02 11:53:39) komentarzy: 9, ostatni: zaczynam poznawać Twoje kadry na miniaturach:)
Kagemusha "" (2011-07-30 13:00:00) komentarzy: 9, ostatni: Twój Pingwin to dopiero surreal !!
Kagemusha "" (2011-07-28 11:56:34) komentarzy: 2, ostatni: dobre....ciężko trzeba zarabiać na chleb to widać...//
Kagemusha "" (2011-07-13 12:24:44) komentarzy: 23, ostatni: fane barzo..
Kagemusha "" (2011-07-07 21:38:47) komentarzy: 8, ostatni: interesujące
Kagemusha "" (2011-06-26 11:31:42) komentarzy: 5, ostatni: -)
Kagemusha "" (2011-06-17 15:25:14) komentarzy: 8, ostatni: Dzieki nieznośne Wam :)
Kagemusha "" (2011-06-14 11:22:26) komentarzy: 10, ostatni: db./
Kagemusha "" (2011-06-12 10:00:38) komentarzy: 0, ostatni:
Kagemusha "" (2011-06-09 11:28:05) komentarzy: 8, ostatni: bardzo :-)
Kagemusha "" (2011-06-08 17:21:05) komentarzy: 1, ostatni: niezłe...
Kagemusha "" (2011-06-06 20:47:22) komentarzy: 1, ostatni: (:
Kagemusha "" (2011-05-31 09:01:59) komentarzy: 15, ostatni: wiecej niz dobre
Kagemusha "" (2011-05-26 22:21:43) komentarzy: 15, ostatni: /tam daleko daleko to zapewne jest morze....... . . . :)
Kagemusha "" (2011-05-23 22:44:04) komentarzy: 9, ostatni: o!
Kagemusha "" (2011-05-19 23:56:43) komentarzy: 3, ostatni: +/
Kagemusha "" (2011-05-18 17:57:18) komentarzy: 2, ostatni: moje tak
Kagemusha "" (2011-05-13 08:37:14) komentarzy: 16, ostatni: gelaa bomby dzis szczegolnie w modzie a zwlaszcza w Krakowie :))) Hej!
Kagemusha "" (2011-05-09 11:02:58) komentarzy: 24, ostatni: Boku -> Szczęśliwego Nowego Roku!;)
Kagemusha "" (2011-05-07 23:28:11) komentarzy: 2, ostatni: to też super! Kadr!
Kagemusha "" (2011-05-02 10:39:26) komentarzy: 8, ostatni: - > - > a może by sprostał, ujął, któż to wie?! ;-) Ja jakoś ulubiłem sobie wracać ostatnio do Twojego pięknie prostego patrzenia hej :)
Kagemusha "" (2011-04-27 11:18:03) komentarzy: 35, ostatni: Zeny :)
Kagemusha "" (2011-04-26 12:08:04) komentarzy: 4, ostatni: Brakuje mi trzeciego punktu...
Kagemusha "" (2011-04-21 13:08:57) komentarzy: 1, ostatni: +/
Kagemusha "" (2011-04-19 12:03:16) komentarzy: 1, ostatni: +/
Kagemusha "" (2011-04-16 13:36:09) komentarzy: 4, ostatni: fajna gra światła i cieni
Kagemusha "" (2011-04-14 23:11:08) komentarzy: 2, ostatni: ...smacznie :)
Kagemusha "" (2011-04-14 12:23:18) komentarzy: 7, ostatni: Miiiini....;)
Kagemusha "" (2011-04-10 11:19:37) komentarzy: 7, ostatni: bardzo :-)
Kagemusha "" (2011-04-07 21:46:55) komentarzy: 8, ostatni: /człowiek się łapie czasem że i u ulubieńszych autorów coś aż nazbyt smacznego przegapił... - gratulacje Bokuju!
Kagemusha "" (2011-04-03 10:58:15) komentarzy: 3, ostatni: ciekawe
Kagemusha "" (2011-04-01 11:04:27) komentarzy: 5, ostatni: Dobre...
Kagemusha "" (2011-03-31 20:56:57) komentarzy: 3, ostatni: średnio się podoba, dałbym 7
Kagemusha "" (2011-03-30 20:57:30) komentarzy: 1, ostatni: W fotografii jak w wszystkim, najważniejsze jest to czego nie widać.
Kagemusha "" (2011-03-26 10:07:01) komentarzy: 1, ostatni: dobre
Kagemusha "" (2011-03-24 11:04:17) komentarzy: 2, ostatni: nie szkoda...zobacz Krushon,jak cien czlowieczy lapie psa za lapy!!! ... a ogon z uszami maja swoje zycie !
Kagemusha "" (2011-03-23 23:29:15) komentarzy: 4, ostatni: nie każdy przekracza ten próg.
Kagemusha "" (2011-03-22 22:43:52) komentarzy: 1, ostatni: alegoryczne
Kagemusha "" (2011-03-17 22:31:50) komentarzy: 3, ostatni: często widzisz jak nietoperz
Kagemusha "" (2011-03-15 21:22:59) komentarzy: 2, ostatni: ... ;))) ...
Kagemusha "" (2011-03-09 01:26:09) komentarzy: 3, ostatni: im dalej tym spontanicziej
Kagemusha "" (2011-03-07 21:12:01) komentarzy: 3, ostatni: fantazje oblężnicze... ;)
Kagemusha "" (2011-03-07 01:39:49) komentarzy: 1, ostatni: !!! :D
Kagemusha "" (2011-03-02 21:53:44) komentarzy: 2, ostatni: (: amen
Kagemusha "" (2011-03-02 01:10:28) komentarzy: 1, ostatni: ciekawe
Kagemusha "" (2011-02-28 01:36:32) komentarzy: 14, ostatni: dobry fot
Kagemusha "" (2011-02-23 21:32:39) komentarzy: 1, ostatni: zimnym okiem
Kagemusha "" (2011-02-16 00:59:48) komentarzy: 9, ostatni: Super przyuważone......;)
Kagemusha "" (2011-02-13 02:06:06) komentarzy: 9, ostatni: oh Bokoju. Oh
Kagemusha "" (2011-02-06 02:09:50) komentarzy: 2, ostatni: :) -> X
Kagemusha "" (2011-02-06 01:52:34) komentarzy: 2, ostatni: (:
Kagemusha "" (2011-01-31 19:25:41) komentarzy: 1, ostatni: zatrzymałem się tu tak jak ten facet tam :)
Kagemusha "" (2011-01-30 02:18:18) komentarzy: 3, ostatni: yin/yang
Kagemusha "" (2011-01-26 22:01:46) komentarzy: 2, ostatni: ./
Kagemusha "" (2011-01-26 02:24:45) komentarzy: 4, ostatni: spacer samotny
Kagemusha "" (2011-01-23 01:08:45) komentarzy: 4, ostatni: Lubię tę zabawę...;)
Kagemusha "" (2011-01-05 00:55:30) komentarzy: 1, ostatni: +/
Kagemusha "" (2011-01-04 02:05:26) komentarzy: 2, ostatni: bardzo mi się podoba (dziś) (nie będę się rozpisywał na pół portalu dlaczego)
Kagemusha "" (2011-01-03 01:03:18) komentarzy: 8, ostatni: ...no a ja to się i tak nie znam na tym i owym ani ;-)
Kagemusha "" (2011-01-01 23:18:48) komentarzy: 4, ostatni: :) (fajna kompozycja i w o góle...)
Kagemusha "" (2010-12-29 00:50:24) komentarzy: 6, ostatni: :))
Kagemusha "" (2010-12-28 01:37:50) komentarzy: 2, ostatni: September?!...
Kagemusha "" (2010-12-27 00:10:37) komentarzy: 6, ostatni: dziekuje za wszystkie komentarze
Kagemusha "" (2010-12-24 21:46:36) komentarzy: 13, ostatni: :))
Kagemusha "" (2010-12-22 00:37:05) komentarzy: 0, ostatni:
Kagemusha "" (2010-12-21 01:21:13) komentarzy: 4, ostatni: +++
Kagemusha "" (2010-12-20 00:09:36) komentarzy: 2, ostatni: dużo patrzenia, sporo myślenia, intuicji, a mało czucia. za mało.
Kagemusha "" (2010-12-17 11:29:50) komentarzy: 2, ostatni: lubię Twoje kadry..
Kagemusha "" (2010-12-15 00:11:42) komentarzy: 4, ostatni: na PE trudne, co nie znaczy że... ....  .
Kagemusha "" (2010-12-14 01:18:19) komentarzy: 5, ostatni: dobre..
Kagemusha "" (2010-12-13 00:07:55) komentarzy: 5, ostatni: ...
Kagemusha "" (2010-12-10 11:27:14) komentarzy: 5, ostatni: urzekło
Kagemusha "" (2010-12-07 23:53:46) komentarzy: 1, ostatni: ++/
Kagemusha "" (2010-12-07 01:12:00) komentarzy: 7, ostatni: Dzieki za komentarze :)
Kagemusha "" (2010-12-05 23:08:59) komentarzy: 3, ostatni: ciekawe
Kagemusha "" (2010-12-03 11:23:40) komentarzy: 4, ostatni: :)
Kagemusha "" (2010-11-30 23:47:13) komentarzy: 1, ostatni: (:
Kagemusha "" (2010-11-30 01:08:17) komentarzy: 3, ostatni: connecting people :)
Kagemusha "" (2010-11-25 00:16:16) komentarzy: 0, ostatni:
Kagemusha "" (2010-11-24 13:21:21) komentarzy: 7, ostatni: ci ze zdjęcia chyba też nie wiedzą o co chodzi
Kagemusha "" (2010-11-23 17:19:22) komentarzy: 2, ostatni: jest OK
Kagemusha "" (2010-11-23 00:42:22) komentarzy: 3, ostatni: OK
Kagemusha "" (2010-11-21 22:54:19) komentarzy: 1, ostatni: (:
Kagemusha "" (2010-11-19 11:14:41) komentarzy: 3, ostatni: Zajefajne!
Kagemusha "" (2010-11-16 03:56:35) komentarzy: 4, ostatni: Kocham takie.
Kagemusha "" (2010-11-15 23:53:05) komentarzy: 5, ostatni: fajne
Kagemusha "" (2010-11-14 03:56:53) komentarzy: 5, ostatni: oczywistne. którejś nocy znalazłem się , pomiędzy ciemność i jasne , rosnę i rosną ściany i ,
Kagemusha "" (2010-11-12 11:11:01) komentarzy: 2, ostatni: ładne
Kagemusha "" (2010-11-08 23:47:50) komentarzy: 5, ostatni: :)
Kagemusha "" (2010-11-07 02:52:28) komentarzy: 1, ostatni: tak jak lubię te Twoje morskie w sumie, tak ten: bardzo!
Kagemusha "" (2010-11-05 01:30:53) komentarzy: 4, ostatni: fajne to :)
Kagemusha "" (2010-11-01 23:18:15) komentarzy: 2, ostatni: (!)
Kagemusha "" (2010-11-01 19:08:10) komentarzy: 11, ostatni: Miło mi :) Hej Mikon
Kagemusha "" (2010-10-31 02:20:43) komentarzy: 1, ostatni: super. Co nie nie zmienia faktu, że w sumie to wszystko sranie w banie.
Kagemusha "" (2010-10-28 23:08:14) komentarzy: 3, ostatni: Pomyka, ale pomknąć nie chce.
Kagemusha "" (2010-10-25 22:01:07) komentarzy: 2, ostatni: ...mam chwilowo wrażenie że nawet bardzo/
Kagemusha "" (2010-10-22 16:27:51) komentarzy: 1, ostatni: Trochę za daleki plan
Kagemusha "" (2010-10-21 02:10:17) komentarzy: 0, ostatni:
Kagemusha "" (2010-10-17 21:28:29) komentarzy: 0, ostatni:
Kagemusha "" (2010-10-17 19:13:53) komentarzy: 3, ostatni: świetna scena
Kagemusha "" (2010-10-12 01:29:35) komentarzy: 3, ostatni: dorcus, chcesz troche przykladowych zle naswietlonych klatek czesto dosc przypadkowych? :-P np http://tiny.pl/h9s4p a to to tu foto cokolwiek ziew
Kagemusha "" (2010-10-08 20:27:57) komentarzy: 5, ostatni: mozliwe tylko w fotografii
Kagemusha "" (2010-10-08 14:38:03) komentarzy: 5, ostatni: Nalot dywanowy :)
Kagemusha "" (2010-10-07 04:02:57) komentarzy: 1, ostatni: !! :))
Kagemusha "" (2010-10-04 02:39:37) komentarzy: 8, ostatni: Dziekuje za komentarze
Kagemusha "" (2010-09-29 22:38:55) komentarzy: 7, ostatni: ulubiłem sobie...
Kagemusha "" (2010-09-28 19:29:32) komentarzy: 1, ostatni: :) /...musiałem w połowie seansu wyjść/// ;)
Kagemusha "" (2010-09-27 23:26:11) komentarzy: 1, ostatni: na pe mnie... że się tak wyrażę: bawi /w nocy - po ciemku, oczywiście/
Kagemusha "" (2010-09-20 19:53:32) komentarzy: 1, ostatni: Dobrze w kadrze, dużo postaci, ciekawie - niedocenione.
Kagemusha "" (2010-09-18 22:55:37) komentarzy: 2, ostatni: niezłe ale w gruncie rzeczy pitu-pitu
Kagemusha "" (2010-09-14 11:51:41) komentarzy: 2, ostatni: ma plusa ? :) podoba się
Kagemusha "" (2010-09-13 18:55:49) komentarzy: 1, ostatni: ciche, a grozą powiało.
Kagemusha "" (2010-09-07 02:07:47) komentarzy: 4, ostatni: (:
Kagemusha "" (2010-09-06 17:35:11) komentarzy: 1, ostatni: prawie
Kagemusha "" (2010-09-05 15:34:48) komentarzy: 1, ostatni: ok
Kagemusha "" (2010-08-29 17:16:09) komentarzy: 0, ostatni:
Kagemusha "" (2010-08-29 02:01:38) komentarzy: 1, ostatni: (jak mi nie brakowało, to zaczyna mi brakować pikseli) (myślenie b.ok)
Kagemusha "" (2010-08-24 00:26:47) komentarzy: 3, ostatni: mniód
Kagemusha "" (2010-08-22 01:47:52) komentarzy: 4, ostatni: o. Ładnie :)!
Kagemusha "" (2010-08-21 00:31:08) komentarzy: 1, ostatni: ciekawe
Kagemusha "" (2010-08-16 21:12:11) komentarzy: 1, ostatni: polubiłem te Twoje lądowe z ostrymi cieniami... ba pokochałem. Dlaczego ?!
Kagemusha "" (2010-08-15 00:35:32) komentarzy: 1, ostatni: :))) //jeszcze się ustosunkuję do wiadomo ;)/
Kagemusha "" (2010-08-14 00:10:52) komentarzy: 1, ostatni: fajne, moje klimaty
Kagemusha "" (2010-08-13 00:52:58) komentarzy: 5, ostatni: super pomysł tylko cienie zbyt ciemne :)
Kagemusha "" (2010-08-08 23:49:50) komentarzy: 3, ostatni: /jak nic o to
Kagemusha "" (2010-08-06 19:59:23) komentarzy: 0, ostatni:
Kagemusha "" (2010-08-06 01:07:20) komentarzy: 2, ostatni: podoba mi się. no tak
Kagemusha "" (2010-08-05 16:42:21) komentarzy: 1, ostatni: fajne będzie jak się zrobi ciemno
Kagemusha "" (2010-08-01 01:49:52) komentarzy: 0, ostatni:
Kagemusha "" (2010-07-28 01:39:07) komentarzy: 3, ostatni: :)
Kagemusha "" (2010-07-24 23:47:32) komentarzy: 7, ostatni: brighton?
Kagemusha "" (2010-07-23 17:07:09) komentarzy: 0, ostatni:
Kagemusha "" (2010-07-21 00:46:25) komentarzy: 3, ostatni: taa wyszło... fajnie, zdjęcie zrobiło się!... /ale małe coś :( /
Kagemusha "" (2010-07-17 00:47:44) komentarzy: 19, ostatni: swietnie sie skrada:)
Kagemusha "" (2010-07-13 01:01:20) komentarzy: 2, ostatni: wygląda jak czarno-biały HDR, ta miękkość robi fotkę.
Kagemusha "" (2010-07-08 23:55:51) komentarzy: 5, ostatni: ano inne take... wyszło :)
Kagemusha "" (2010-07-06 23:39:12) komentarzy: 3, ostatni: ten tworca jest ... romantyczny az do bolu ... na szczescie nie jest mazgajem i co najwazniejsze chadza wlasnymi sciezkami !
Kagemusha "" (2010-07-05 01:01:38) komentarzy: 2, ostatni: w komentarzach unikam tego tematu: imho szare tło przeszkadza (można zmienić;), na pe dużo lepiej... kurcze: nie mogę powiedzieć że TO mi się nie podoba . . .
Kagemusha "." (2010-07-01 23:52:55) komentarzy: 7, ostatni: miałeś rację Boku
Kagemusha "" (2010-06-05 17:44:18) komentarzy: 3, ostatni: jest fajne
Kagemusha "" (2010-06-05 17:38:52) komentarzy: 2, ostatni: interesujące!

Komentarze portfolia

wystawione przez: neczek  2014-09-17 14:28:23

  Komentarz:

gdybyś mógł, to - jan.zdrzenicki@gmail.com

wystawione przez: Marze Na  2014-07-19 11:55:46

  Komentarz:

znow lazisz swoimi sciezkami ... tesknie za morskimi,gdzie romantyzm jest panem sytuacji..!!!

wystawione przez: deletzo  2013-12-31 12:25:19

  Komentarz:

...podziwiam...

wystawione przez: gelaa  2013-05-19 01:21:47

  Komentarz:

( wracaj )

wystawione przez: gelaa  2013-05-19 01:20:25

  Komentarz:

!!!!!!!!????????!!!!!!!!!!!?????????????????????????????????????????????

wystawione przez: Marze Na  2013-02-16 22:13:49

  Komentarz:

gdzies Ty sie znowu zapodzial...!

wystawione przez: gelaa  2012-11-21 22:06:42

  Komentarz:

a ja naprawde byłam ciekawa

wystawione przez: riftia  2012-11-20 20:37:29

  Komentarz:

Do ulubionych zabrałam już :)

wystawione przez: gelaa  2012-11-07 00:21:22

  Komentarz:

co Ty czytasz??;)

wystawione przez: riftia  2012-07-16 21:14:53

  Komentarz:

ciekawe spojrzenie na to co Ciebie otacza

wystawione przez: Miras40  2012-07-08 20:45:50

  Komentarz:

nie wiem co bardziej podziwiam : zdjęcia, czy blog ? Obydwa trafiają w moją wrażliwość :-)

wystawione przez: witch2404  2012-03-31 16:26:03

  Komentarz:

Ciekawa galeria.....zabieram do ulubionych :)

wystawione przez: gelaa  2012-03-09 22:05:55

  Komentarz:

:)

wystawione przez: Nickita  2012-02-05 22:08:17

  Komentarz:

nieźle...całkiem...

wystawione przez: krushon  2012-01-03 21:04:15

  Komentarz:

fajnie, że PA:)

wystawione przez: Gregor  2012-01-03 15:05:05

  Komentarz:

gratuluję PA

wystawione przez: cocacola  2012-01-03 13:53:53

  Komentarz:

Gratulacje Polecany Autorze...:)

wystawione przez: Marze Na  2012-01-03 00:26:55

  Komentarz:

z przyjemnoscia dzis patrze na Polecanego Autora ... tak dobrze,ze odnalazlam tu Stanczyka,ktory bawiac sie marnoscia,kiedys tam odszedl z miejsca,ktore zamiast tworzyc z zapalem,lalo lukier na zakalce... pozostawiles za soba tesknoty,dlatego... dzieki za wkladane szpile,ktore nie pozwolily zakochac sie w sobie ... !!!

wystawione przez: alecNovak  2011-11-25 11:31:22

  Komentarz:

Maja moc Twoje kadry i na moje odczucie sa wspaniale. Wielka klasa! Pozdrawiam.

wystawione przez: a amat or ur  2011-11-17 23:12:11

  Komentarz:

jakieś wiewiórki?!... :))

wystawione przez: a amat or ur  2011-11-17 03:24:51

  Komentarz:

wrzucaj fotomontaże! ;-)

wystawione przez: krushon  2011-10-23 15:05:17

  Komentarz:

fajnie, że Ci podobają moje foty:) Wydaje się, że patrzymy podobnie, podobne zdjęcia robimy i pewnie stąd to wzajemne bywanie pod naszymi zdjęciami. Niektórych kadrów szczerze Ci zazdroszczę. pzdr:)

wystawione przez: a amat or ur  2011-09-29 13:08:54

  Komentarz:

e nie ma mowy o wnikliwości... ot najprostsza słabość :)

wystawione przez: a amat or ur  2011-07-20 21:54:18

  Komentarz:

do tej metody się dochodzi... (i dochodzi)....... ;)

wystawione przez: Brzydal nie kumpel  2011-06-14 13:41:17

  Komentarz:

dobre foty zabieram do obserwacji :)

wystawione przez: a amat or ur  2011-05-30 03:21:40

  Komentarz:

:) )) ...w sumie bardziej takie krzesełko, może trochę jak to które od taty dostał Glenn Gould (...) ;-)

wystawione przez: a amat or ur  2011-05-27 23:49:55

  Komentarz:

/nie wiem czy to nadal aktualne, ale znalazłem w garażu jakiś taboret; ...dogaadamy się ;-) (a co to za piwa?) :)))

wystawione przez: FaceMan  2011-04-11 08:24:01

  Komentarz:

podoba mi się, lubię taką grę świateł. będę tu wracał

wystawione przez: Kagemusha  2010-12-15 01:20:29

  Komentarz:

--

wystawione przez: neczek  2010-12-15 00:45:14

  Komentarz:

Szybciej gadasz, niż patrzysz ;p

wystawione przez: konradbr  2010-12-15 00:02:30

  Komentarz:

dziekuje :)

wystawione przez: a amat or ur  2010-12-03 01:27:26

  Komentarz:

z zapartym tchem zabieram się do czytania (dobrze zapowiadających się) nowych wpisów na blogu... ;) Do zdjęć wrócę później, pozdrawiam! :))

wystawione przez: turdan  2010-11-21 18:57:08

  Komentarz:

...:) czasem jeden wybór implikuje inne wybory... ;)

wystawione przez: mikon  2010-11-11 17:29:41

  Komentarz:

Witaj! dzięki za budujące komentarze - miło mi niezmiernie. Pokuszę się o stwierdzenie, że język Twojej wypowiedzi krystalizuje się. Wiele dobrych prac, naprawdę interesujących, w których jakiś pozorny bałagan, zagęszczenie materii tworzy niezwykle intrygująca całość. Miasto i człowiek jest twoją domeną. Tak trzymaj :) Acha...niedocenione

wystawione przez: Ćma Barowa  2010-11-10 19:41:48

  Komentarz:

co nie którzy nie używają słów a znaków przestankowych różnej maści np. ..................... i chyba uważają, że tak jest lepiej..................... bo czemu miało by być gorzej.............. pozdrawiam

wystawione przez: lenox  2010-11-03 04:22:45

  Komentarz:

dzieki za odwiedziny. Zacne pfolio

wystawione przez: Srebrzysta  2010-09-29 22:38:17

  Komentarz:

ladnie powiedziane...pokazane tez :)

wystawione przez: korelacja  2010-09-07 19:45:25

  Komentarz:

dziękuję:) miło mi przeogromnie:)

wystawione przez: korelacja  2010-09-06 23:39:19

  Komentarz:

lubię Twoje zdjęcia:) kradnę do ulubionych:)

wystawione przez: michał  2010-08-14 09:21:48

  Komentarz:

podoba mi się

wystawione przez: korelacja  2010-07-30 20:48:23

  Komentarz:

człowiek cień:) świetne zdjęcia:)

wystawione przez: Mayrah  2010-07-21 10:13:49

  Komentarz:

bo wiatr, to moc - krzyk i szept przestrzeni... \'Mayrah\' to tez wiatr :-) Dziękuję za odwiedziny, ciekawie pokazujesz człowieka - jako mały a jednocześnie zasadniczy element.. pozdrawiam :-)

wystawione przez: katt_ofonia  2009-11-28 00:39:46

  Komentarz:

bede tu za tydzien, jak znow dodasz. pozdrov :)


{* *}