FirielArt -  (2022-10-02 23:00:46)
Jark -  (2022-10-02 22:43:40)
papajedi - Ibka zwana Wandom. (2022-10-02 21:34:05)
conrado115 - Bałtyckie klimaty (2022-10-02 21:31:26)

'CZAROWNE WARSZTATY' White Alice, lato 2013

To świetna propozycja na tegoroczne wakacje dla wszystkich miłośników fotografii. Jeśli marzy Ci się niezapomniany tydzień w doborowym towarzystwie, baśniowy klimat i sesje realizowane w niezwykłych miejscach. Jeśli chcesz nauczyć się czegoś nowego i przede wszystkim stworzyć niezapomniane zdjęcia 'Kraina Czarów' White Alice zaprasza, to strzał w dziesiątkę !!!

Ciekawostką jest to, że zanim ruszyła w mediach oficjalna informacja nt. rekrutacji zainteresowani zdążyli zarezerwować wszystkie miejsca na edycję lipcową. Z biegiem lat 'Czarowne Warsztaty' stały się rozpoznawalną marką. Takie zaufanie cieszy i mobilizuje do jeszcze większych starań. Dziękujemy : )


JEST JESZCZE SIERPIEŃ !!!

Kto nie zdążył do nas dołączyć w lipcu lub pierwszy raz styka się z tą propozycją, jest jeszcze szansa. Aktualnie trwają zapisy na edycję sierpniową:

termin: 2-8 sierpień 2013
oficjalna strona: www.warsztatyfoto.eu
facebook: www.facebook.com/pages/Warsztaty-Fotografii-Artystycznej-WHITE-ALICE

W tym roku proponujemy wiele atrakcji. Każda z edycji odbywa się w innym miejscu. Będziemy stacjonować w klimatycznych ośrodkach mając do dyspozycji wspaniałe plenery: jezioro Lucieńskie, rozlewisko rzeki Skrwy, Brudzeński Park Krajobrazowy, zabytkową chatę nad Wisłą, urokliwy zamek w Oporowie czy też folkowy skansen w Sierpcu www.warsztatyfoto.eu/miejsce.html Do tego profesjonalna i uśmiechnięta kadra. Rozbudowany i kreatywny program. Oryginalne i piękne modelki: www.warsztatyfoto.eu/fotomodelki.html Będziemy korzystać z wyjątkowych stylizacji i kreacji od projektantów. Szeroko pojętym wizażem zajmie się specjalistka w tej dziedzinie: Renata Bator. Ponadto odwiedzą nas wyjątkowi goście ze świata kultury i sztuki: www.warsztatyfoto.eu/goscie.html W ramach ciekawostki oprócz modelek pozować będą również panowie: Lech Korusiewicz (oldskul) i Kamil Szafraniec (SOPOR). Wspaniałą pamiątką będą filmy BACKSTAGE. Dwie tegoroczne edycje uwieczni: Amadeusz Andrzejewski i Aleksander Ikaniewicz.

Wykład dotyczący prawa autorskiego, omówienie specyfiki aktu, rozwikłanie tajemnicy kręcenia filmów lustrzanką cyfrową, ciut jogi i psychologii, szczypta filozofii i marketingu... a potem spływ kajakowy i sesja o zachodzie słońca. A jeśli wrażeń w dalszym ciągu będzie mało, to maraton filmowy. Rozgwieżdżone niebo i odpoczynek przy ognisku. Wkoło rusałki, dobra wiedźma i uśmiechnięty faun. Brzmi jak bajka ? A może za dużo procentów ?:) Myślisz, że trafiłeś do fotograficznego raju ? Wszystko to prawda. WHITE ALICE wita na 'czarownym pokładzie' !!!

Czarowne Warsztaty

White Alice


Nowa wersja PLFOTO