kozlovsky - Cube Houses (2021-01-23 13:02:36)
nicy - anioły i demony (2021-01-23 11:57:49)
monavida - ... (2021-01-23 11:37:10)
skpt - Czekoladowo (2021-01-23 10:25:03)

White Alice i czarodziejski weekend w Warszawie.

W ostatni weekend czerwca 27-29.06.2014 odbędzie się kolejna odsłona "Czarownych Warsztatów". Tym razem White Alice zaprasza do Warszawy. Uczestnicy będą mieli możliwość fotografować Starą Pragę w klimacie awangardy miejskiej. Następnie odbędą się sesje modowe w parku Rydza Śmigłego na Powiślu. Ale to nie wszystko, w samym środku warsztatów pojawi się 4 niezwykłych gości, którzy zaprezentują swoją twórczość przy okazji WIECZORU KULTURALNEGO.

-Zabytkowa architektura. Klimatyczne podwórka. Charakterystyczne, praskie kapliczki. Awangarda i miejska bohema lat 20-stych. Zdradzę, że pomysł chodził za mną od kilku lat. Ale to rozbiórka jednej z moich ulubionych kamienic i budowa metra przyśpieszyły sprawę. No, może jeszcze te zimowe wieczory okraszone grzańcem były dobrą inspiracją ;)

fot. Alicja Reczek WhiteAlice

fot. Alicja Reczek WhiteAlice

-Teraz możemy oglądać pierwsze zdjęcia z Majówki 2014, montuje się film backstage ale warto cofnąć się do samego początku. Wszystko zaczęło się od marzenia. Potem zaczęłam snuć opowieść, która przyciągnęła brygadę artystów-zapaleńców. Barwne osobowości połączyła wspólna pasja, ciekawość i entuzjazm. To stworzyło inspirującą przestrzeń i grunt do współpracy. Nasze spotkania były jak "wiatr w żagle". Tak powstała nowa, weekendowa formuła "Czarownych Warsztatów". I tak powstał pomysł na "Wieczór kulturalny" czyli spotkanie z gośćmi połączone z przeglądem filmów.


zapowiedź filmu backstage Marcina Szadkowskiego

fot. Tomasz Jachowicz

-Park Rydza Śmigłego niegdyś "Park Kultury" na Powiślu, to kolejne miejsce, które chciałam wyeksponować. Pierwszy raz trafiłam tam przy okazji analogowej sesji "Serenity". Fotografowałam kreacje Patrycji Pagas. Stwierdziłam, że to idealny plener na sesje fashion. Dlatego na Majówce uwiecznialiśmy tam najnowszą kolekcję Małgorzaty Motas. Do tego piękny wizaż Anny Absentii i unikatowe toczki Veil.pl Uczestnicy warsztatów wyjechali nie tylko z różnorodnym materiałem ale przede wszystkim w pogodnych, twórczych nastrojach. Niektórzy już zapowiedzieli, że wrócą na letnią edycje. Tymczasem dziękuję za wspólnie spędzony czas, a wszystkich chętnych zapraszam do Warszawy już w czerwcu ;)


fot. Marcin Bogdan Szadkowski

fot. Marcin Bogdan Szadkowski

Kolejna warszawska odbędzie się w Warszawie 27-29 czerwca 2014. Jest to świetna propozycja dla osób zainteresowanych weekendem fotograficznym. Uczestnicy warsztatów wezmą udział w sesjach dedykowanych Starej Pradze. Następnie odbędą się sesje w parku Rydza Śmigłego. Tym razem do dyspozycji będą kreacje Grażyny Pander- Kokoszki (G-style), Lidii Sajdak (LIIL) i Piotra Pandyry. Wizażem i fryzurami zajmie się Anna Pryll, a florystyczne cuda wyczaruje Grzegorz Chmiel. Na pokładzie edycji czerwcowej będą pozować dwie oryginalne modelki i dwóch modeli.


Wieczór kulturalny i goście White Alice

W samym środku warsztatów odbędzie się niezwykłe wydarzenie kulturalne. O swojej twórczość opowie 4 GOŚĆI. Marcin Bogdan Szadkowski zaprezentuje film backstage z Majówki 2014. Kamil Braz Ziółkowski zdradzi kulisy powstawania teledysku "Karuzela zła". Andrzej Bersz "schody do nieba" skomentuje wybrane publikacje ze swojego portfolio. A Bartosz Grzywna uraczy nas przeglądem filmów w tym najnowszą produkcją "Modelina". Reasumując, będzie to magiczny wieczór pełen inspiracji.


zapowiedź pokazu filmowego Bartosza Grzywny

plakat filmu Modelina

Rozbudowany program. Piękne i oryginalne modelki i modele. Klimatyczne i malownicze plenery miejskie. Zaskakujące stylizacje. Inspirujące spotkanie z twórcami w ramach "Wieczoru kulturalnego". To idealna propozycja na weekend dla każdego pasjonata zdjęć. Kto nie zdążył na Majówkę, jest okazja, by znowu zawitać do Warszawy.White Alice

kontakt: alice_white@poczta.fm
oficjalna strona: www.warsztatyfoto.eu
fanpage: www.facebook.com/AlicjaReczekWhiteAlice
aktualności na Facebook: www.facebook.com/pages/Warsztaty-Fotografii-Artystycznej-WHITE-ALICE

Czarowne Warsztaty

White Alice


fot. Ewa Grzeszczakfot. Ewa Grzeszczakfot. Tomasz Jachowicz


Nowa wersja PLFOTO