Ramche - . (2020-07-14 04:44:07)
Grzegorz Krzyzewski -  (2020-07-14 01:44:03)
miljo -  (2020-07-14 00:01:14)
miljo -  (2020-07-13 23:59:59)

Polecamy

Centrum Fotografów Polskich-Online

Centrum Fotografów Polskich uruchomiło serwis - Centrum Fotografów Polskich-Online (CFP-Online) - specjalizujący się w dostarczaniu rozwiązań biznesowych dla fotografów oraz wspierający prowadzenie fotograficznej działalności gospodarczej.
- zobacz więcej...

White Alice i czarodziejski weekend w Warszawie

W ostatni weekend czerwca 27-29.06.2014 odbędzie się kolejna odsłona "Czarownych Warsztatów". Tym razem White Alice zaprasza do Warszawy. Uczestnicy będą mieli możliwość fotografować Starą Pragę w klimacie awangardy miejskiej. Następnie odbędą się sesje modowe w parku Rydza Śmigłego na Powiślu. Ale to nie wszystko, w samym środku warsztatów pojawi się 4 niezwykłych gości, którzy zaprezentują swoją twórczość przy okazji WIECZORU KULTURALNEGO.
- zobacz więcej...

FILM VIDEO FOTO już po raz siedemnasty!

Kolejna edycja najstarszej imprezy branży fotograficznej i filmowej w Polsce, XVII Targi Sprzętu Fotograficznego, Filmowego, Audio i Video FILM VIDEO FOTO odbędzie się w dniach 27-29 marca 2014 r. w Łodzi. W 2014 roku na odwiedzających targi czeka szereg nowości i atrakcji - z tego względu warto już dzisiaj wpisać do kalendarza termin przyszłorocznej edycji FVF.
- zobacz więcej...

Jesienne edycje "Czarownych Warsztatów" WHITE ALICE, Płock 2013

Niedawno zakończyła się październikowa edycja "Czarownych Warsztatów" 25-27.10.2013 Tym razem Alicja Reczek White Alice zorganizowała warsztaty w swoim rodzinnym mieście PŁOCKU.
- zobacz więcej...

Fotografowanie Modelek

Na końcowy efekt dobrej fotografii składa się wiele czynników: oświetlenie, sprzęt, kunszt fotografa oraz... poza modelki. Właściwie dobrana, potrafi uwydatnić urodę i wdzięk, ukryć ewentualne mankamenty, wyeksponować prezentowaną kreację lub promowany produkt i zachęcać potencjalnych zleceniodawców do nawiązania współpracy. Osiągnięcie tych celów wykracza poza możliwości klasycznie rozumianej fotografii portretowej i wymaga opanowania szczególnych umiejętności.
- zobacz więcej...

Książkowa seria 500 kreatywnych ujęć

Czy są dni, kiedy cierpisz na brak weny? Nie masz pomysłu na zdjęcie, nie wiesz, od czego zacząć, a fotografowanie nie sprawia Ci przyjemności? Nie martw się. Zdarza się to każdemu! Trudno być pomysłowym i kreatywnym dzień po dniu, rok po roku, lecz czasem wystarczy drobna sugestia - jedna iskra, która pomoże przełamać brak weny. W tej książce znajdziesz mnóstwo przykładów, które pomogą Ci ją wykrzesać!
- zobacz więcej...

Czarowne Warsztaty, White Alice, lato 2013

To świetna propozycja na tegoroczne wakacje dla wszystkich miłośników fotografii. Jeśli marzy Ci się niezapomniany tydzień w doborowym towarzystwie, baśniowy klimat i sesje realizowane w niezwykłych miejscach. Jeśli chcesz nauczyć się czegoś nowego i przede wszystkim stworzyć niezapomniane zdjęcia "Kraina Czarów" White Alice zaprasza, to strzał w dziesiątkę !!!
- zobacz więcej...

Adobe Photoshop Lightroom 4. Podręcznik dla fotografów

Adobe Lightroom to narzędzie zaprojektowane od początku do końca z myślą o fotografii cyfrowej. Dlatego szczególny nacisk został tu położony na wygodne, zaawansowane mechanizmy do segregowania, sortowania i organizowania ogromnych zbiorów zdjęć. Jeżeli do tego dołożyć genialne możliwości ich obróbki, otrzymamy perfekcyjne narzędzie, które obowiązkowo musi się znaleźć w warsztacie każdego fotografa!
- zobacz więcej...

Kalejdoskop fotografii... Fotografuj świadomie

"99% największych arcydzieł w historii fotografii powstało przy użyciu sprzętu, którego nie uznałby za dostatecznie dobry typowy współczesny użytkownik aparatu cyfrowego". Trudno z tym twierdzeniem polemizować. To co znajdzie się na fotografii zależy przede wszystkim od "oka", poczucia estetyki i wyczucia chwili fotografującego. Wiele dobrych ujęć to dzieło nie tyle przypadku, co bycia we właściwym miejscu o właściwej porze.
- zobacz więcej...

Fotografia kulinarna. Od zdjęcia do arcydzieła

Do przedsprzedaży trafiła nowa pozycja o fotografowaniu żywności - "Fotografia kulinarna. Od zdjęcia do arcydzieła" autorstwa Nicole S. Young. Na amazon.com zbiera same bardzo dobre opinie, a jak przyjmą ją polscy Czytelnicy? Dla kogo jest ta książka i dlaczego warto ją przeczytać?
- zobacz więcej...