przypadkowy przechodzień - na streecie... (2019-06-19 06:07:09)
Skrzypiński -  (2019-06-19 05:58:20)
Skrzypiński -  (2019-06-19 05:57:12)
slw - Przygotowywanie kolacji (2019-06-19 05:48:15)

AktualnościRSS

plfoto 2017-01-10 13:55:40

Bootcamp z fotografii

Fotografia od zawsze była Twoją pasją, a może chcesz dowiedzieć się nieco więcej, bo dopiero sprawdzasz możliwości swojego nowo zakupionego sprzętu? Poznaj tajniki kompozycji, odpowiedniego kadrowania czy obróbki zdjęć dzięki Bootcampowi online z Fotografii. Nieważne czy fotografujesz jedynie amatorsko czy chcesz rozwinąć swój biznes tworząc oryginalne, nietuzinkowe kadry - to wszystko jest teraz w zasięgu ręki w 100% online.

Bootcamp startuje już 14 stycznia i rozpoczyna się od darmowej sesji, podczas której dostaniesz solidną porcję wiedzy o tym jak zacząć i robić poprawne zdjęcia.

Pod okiem mentorów i ze wsparciem grupy dowiesz się jak obsługiwać lustrzankę, kadrować, dobierać światło do konkretnego ujęcia, a także odpowiednio obrabiać swoje zdjęcia w Photoshopie. Bootcamp z Fotografii to kilkadziesiąt godzin sesji i szereg ćwiczeń do wykonania, które pozwolą Ci przejść na kolejny etap wtajemniczenia. W ciągu 5 tygodniowych warsztatów poznasz zagadnienia związane z :

·        - Aparatem i akcesoriami- dowiesz się jak działa Twój aparat i najważniejsze akcesoria.

·      - Obiektywami i technikami- Poznasz rodzaje obiektywów i najważniejsze techniki związane z przysłoną czy czasem naświetlania

·       -  Fotografią w praktyce- Połączenie technik i pojęć jak ISO i balans bieli i przejście w tryb fotografowania manualnego.

·      -  Kompozycją i światłem- poznasz sztuczki związane z kompozycją, kadrowaniem, światłem i zrobisz efektowne zdjęcia.

·        - Obróbką zdjęć- podstawy pracy z Lightroom i Photoshop, dowiesz się jak wybrać zdjęcia i pracować na RAWach.

 

Już teraz masz możliwość zapisu na darmowy Live Kick Off, z którego dowiesz się jakie zagadnienia będą poruszane w trakcie całego Bootcampu, poznasz podstawowe zagadnienia fotografii i już pierwszego dnia wykonasz własne, poprawne technicznie zdjęcia. Więcej informacji znajdziesz pod adresem http://eduweb.pl/bootcamp/Fotografia