Orejtyja
O sobie
mitologia grecka: "Orejtyja była jeszcze niezamężna i bawiła się z nimfami na łąkach. Gdy...
Zamieszkały
woj. Pomorskie, Słupsk
- zdjęcia: 152
- ocen: 1313
- ocena: 8.09
[2008-01-21 21:48:20]
"Staraj się pokazać to czego bez ciebie, nikt by nie zobaczył."
Robert Bresson
_______________________________________
[2006-12-08 17:01:46]
no i po wystawie. długo wisiała, teraz w planach nieśmiało pojawia się propozycja prezentacji w innym mieście... nieźle... może się uda :)
________________________________________________
[2006-11-07 16:08:23]
za kilka dni wystawa. pierwsza wystawa autorska. stres jak cholera. ehhh
________________________________________________
[2006-01-30 16:20:03]
możesz zjechać całe moje portfolio od góry do dołu a i tak nie zrobi to na mnie większego wrażenia. ocena jest czysto subiektywna. zawsze taka była i inna nie będzie. zjechałam Twoje zdjęcie? najwyraźniej jest słabe. ________________________________________________
[2005-11-21 10:33:27]
uczelnia, szkoła muzyczna, teatr...cholera a gdzie czas na fotografię...
[2005-04-26 15:02:34]
Plus Minus napisał u siebie w blogu: "... ma klimat i zapraszam do siebie ... takie komentarze to w rulonik i głęboko tam gdzie bozia nie zagląda .." ________________________________________________ to przypomniało mi artykuł ktory kiedyś napisałam na pewnym forum fotograficznym: Klimat (z gr. klíma = 'skłon, zbocze góry') - charakterystyczny przebieg zjawisk pogodowych na danym obszarze w okresie wieloletnim.
ale czy ktoś moze mi powiedziec jak to okreslenie ma sie do zdjec?
jesli fotka ma "to COŚ" to piszmy konkretnie co to jest
pozostawiam do przemyślenia
[2005-04-24 21:55:48]
teoria po ostatnim koncercie rewelacyjnego pianisty-ludzie na koncertach nie ziewają dlatego że są znudzeni tym co słyszą. muzyka zapiera im dech w piersi, a kiedy emocje opadają orientują się że brakuje im tchu. niesamowite jest to że dwudziestoparo letni chłopak potrafi zagrac Szopena w taki sposób że oczami wyobraźni widzimy zabory, walki wyzwoleńcze, ucieczkę Szopena z kraju ________________________________________________ zycie jest piekne trzeba tylko nauczyc sie to dostrzegac
[2005-04-18 23:34:41]
szanowni Państwo mogę już oceniać więc może kilka słów na ten temat. ocen skrajnie wysokich używam bardzo rzadko, najczesciej w przypadku prac które moim zdaniem zasługują na publikację w czasopiśmie fotograficznym itp. mistrzostwo w czystej klasie nie podlegające dyskucji.
częściej pojawiać się będą oceny niższe poparte konkretną krytyką. zdjecia poprawne niekoniecznie muszą sie podobac ale dostrzegam w nich poprawność techniczną lepsze mają jakiś zamysł i coś charakterystycznego dla autora...z czasem bede to uzupełniać
[2005-04-11 21:00:50]
zaskakująco dziwne jest to, jak ludzie reagują na krytykę