szukaj:
wszędzie
zdjęcia
autorzy
login:
hasło:
robi wrazenie...
swietne...
b ladne...
Galeria
Zdjęcia dnia
Polecani autorzy
Chcesz usunąć reklamy ?
behemotka84
O sobie
Laik fotograficzny, ale świat sam pod nos podsuwa obrazy, czasem wystarczy miec trochę szczescia...
Zamieszkały
woj. Małopolskie, Kraków
zdjęcia:
16
komentarze:
72
ocen:
8
ocena:
1.50
Zdjecia
O mnie
Blog
Komentarze
Oceny
zdjęcia
komentarze do portfolio
Katalog główny (16)
zobacz slideshow
Komentarze portfolia
wystawione przez:
bartek.amtr
2008-07-02 23:39:03
Komentarz:
My się nie zatracamy, próbujemy robić zdjęcia jak najlepiej potrafimy, po spędzeniu na plf kilkunastu bądź kilkuset godzin, sama to stwierdzisz, a gniot będziesz dostrzegała tak jak inni to dostrzegają... Pozdrawiam!
wystawione przez:
behemotka84
2008-06-19 08:41:11
Komentarz:
APEL DO POSIADACZY KONT NA PLFOTO: Wy wszyscy lepsi lub gorsi panowie i panie fotografowie i fotograficzki. Stojąc za obiektywami swoich lepszych lub gorszych bardziej lub mniej obładowanych bajerami aparatów, biegając w pogoni za zdjeciem swego życia, lub obrazem który was zachwyci, po to tylko żeby móc dodac go do swojej galerii, miec go w posiadaniu, zatrzymac, sami nie wiecie po co na kliszy badź za pomocą impulsów na waszych laptopach. Dodajecie piękne badź mniej piękne obrazy przescigajac sie w pomysłach na dobre zdjęcie po to aby obsłuchac sie pochwał, jak kreatywni jesteście lub jak ładnie wam wyszła przeróbka. Zatraciliście dzieciecy optymizm, zatracliście siebie i patrzenie. Zatraciliscie pokore i świadomośc że wszystko co was otacza jest piekne, wszystko co widzicie może widzicie po raz pierwszy i po raz ostatni. Każde drzewo, kazdego mijanego człowieka, każda chmurę i każdego motyla. Już nigdy nie zobaczycie go drugi raz, i nigdy chmury nie ułożą sie drugi raz w ten sam kształt. Dano nam za pomoca obrazu zatrzymać te chwile. Ale nie dano nam władzy aby oceniac czy była piękna i warta zatrzymania. Wiem jaki jest cel tego portalu, i wiem jak wielu ludzi tutaj ma dar do zatrzymania piekna, którego byc może ja nie mam. Ale większośc z tych która tak gorliwie ocenia zdjęcia innych nazywajac je \"gniotami\" już nigdy nie znajdzie w sobie samych zachwytu i piękna. Bedac rozgoryczonymi i sfrustrowanymi, pozbawionymi lekkości i oczu. Mozna patrzec ale nie widziec można robic pstryk i to wszystko. A mozna dodawac pieczołowicie kazde zdjecie wiedzac że jest w nim miłość. Mozna uplastyczniac i kształtowac siebie za pomoca tych obrazów i usmiechac sie do siebie wiedząc ze sa Twoje bo ty nadałes im wieczne zycie. Nie zaleznie od tego czy szumia, nie maja tematu, sa prześwietlone czy słabe.To wy je zrobiliście i to wasze oczy je widziały zanim palec spoczał na przycisku aparatu. Wyrazy głębokiego szacunku oddaje tym którzy potrafia robiec piekne zdjęcia, bo ich wiedza, doświadczenie i talent nie podlegaja watpliwości, ale tym większe wyrazy szacunku dla tych którzy pomimo wiedzy braku kosztownego sprzętu i talentu byc może......umieja widziec świat.......a nie tylko na niego patrzeć.
wystawione przez:
Satan66i6
2008-06-18 18:46:36
Komentarz:
Wydaje mi się że to jest jakiś aparat z telefonu, prawda?
wystawione przez:
envitto
2008-06-18 17:46:17
Komentarz:
Zdradzę Ci sekret... Jedno z moich zdjęć w folio tak dla draki zrobiłem telefonem komórkowym o rozdzielczości 3Mpix. Zgadnij które?
wystawione przez:
tomul
2008-06-04 10:29:25
Komentarz:
aparat to nie wszystko, jak nie mam jak to czasem telefonem:p
wystawione przez:
behemotka84
2008-05-27 17:58:06
Komentarz:
wstyd sie przyznac:) więc sie nie przyznam ale jeśli uda mi sie zrobic choć jedno dobre zdjęcie tym aparatem to może zinwestuje w dobry aparat
wystawione przez:
Satan66i6
2008-05-27 17:52:07
Komentarz:
Jakim aparatem dysponujesz?